Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az szerintetek mennyire...

Az szerintetek mennyire hátrány hogy 7 éve nem volt munkám?

Figyelt kérdés

korubelul 2014 tol nincs munkám miutan vegeztem egy okj szakmaval palyakezdokent. Hozzaszoktam mar ehhez hogy nincs tarsasag se munkahely se semmi. Viszont jo lenne mar valami munkahely csak ha beirom az oneletrajzba hogy pslyakezdo vagyok meg 7 ev kihagyas nem biztos hogy alkalmazni fognak.

Es mielott megkerdezitek sajat webshopom van ami nekem hoz havonta pénzt en a munkahelyet kerdezem most.


2021. máj. 2. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha valóban van saját webshopod, akkor nem munkanélküli voltál 7 évig, hanem saját vállalkozásban dolgoztál, nem?

Attól, mert nem egy konkrét cégnél voltál alkalmazott, nem jelenti azt, hogy nem csináltál semmit.


Nyugodtan írd bele az önéletrajzba ezt, inkább, mint 7 év semmittevés.

2021. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen egyeni vallalkozasban csinalom de nem hoz sokat.
2021. máj. 2. 08:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem us értem a kérdést. Dolgoztál, csak EVként. Ezt us írod a CVdbe, kész.
2021. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beirod h sajat ceged volt, webshoppot uzemeltettel es maris lehet kelendobb leszel mint mas
2021. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat jo majd beleírom.
2021. máj. 2. 09:18
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Akkor azt írod az önéletrajzba, hogy mivel foglalkozol.

Tehát nem azt, hogy "webshop", hanem "XY termékek online kereskedelme egyéni vállalkozóként" Ha behívnak interjúra akkor pedig elmondod, hogy miért van, hogy eddig meg tudtál élni belőle, most meg már nem. Rá fognak kérdezni valószínűleg. Na meg hogy tudod összeegyeztetni a munkával

2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bele tennèm. Ev voltál webshop üzemeltetésben. Ha kérdezik miért váltasz: Már túl sok hasonló jött létre és a profit már így nem akkora mint 5 éve így inkább fix állást keresel. Ennyi. Vagy valami hasonló. Hasznosabb tapasztalat ez mondjuk mint valami sori gyári meló.
2021. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szakmam amugy informatikai rendszergazda.
2021. máj. 2. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
6+4=?
2021. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!