Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A vírushelyzet alatt ‘Tibi...

A vírushelyzet alatt ‘Tibi atya’ telesírta a Facebookot hogy nincs pénze, mert az állam nem segít rajta és szapulta a bezárást, erre most “borkápolnát” nyit Szegeden?

Figyelt kérdés
Kicsit fura, nem? Van ott pénz bőségesen, senki ne mondja nekem hogy hitelből nyitotta azt a fertőt ebben a szép városban. Sírni azt tudott ő is, de a zsebe rogyásig van!
2021. máj. 4. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabb Tóth Mátéka, nevezzük nevén. A nagy megmondóember. Vicc a fazon.
2021. máj. 4. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanolyan médiaprostituált, mint a Kulcsárék.
2021. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Tudod egy normális vállalkozás bevételei nem a habzsidőzsire megy el, hanem pontosan arra, hogy fejlesszen, terjeszkedjen.


Tehát Tibi atyának lehet hogy nincs 20 milliós osztaléka, de nem fog éhenhalni sem, mivel több lábon áll. Viszont vannak olyanok, akik a pillanatnyi gazdagságot élik, azok egy egy válság alatt pontosan csődközeli állapothoz kerülnek, na mellettük is kiállt, mivel neki nagy nyilvánossága van.

2021. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Azért elég nagy érvágás egy vállalkozó főprofitjának szákmító bevétel kiesés 1 évre.

Nevetséges volt ez, h nem lehetett kocsmába menni. Én a hangulat, barátok és a pia miatt is mentem volna, ehelyett max másodmagammal otthon ittunk 2 sört és mehettünk haza este 8-ra. Nem állított ez meg semmit.

Ennyiben igaza van tibi atyának, amúgy én elismerem őt, hosszú évek alatt kemény munkával sok viszállyal felépített egy brandet. Lehet utána csinálni.

Amúgy a szegedi project már 2019-ben elindult, nem egyik napról a másikra kezdődött. Akkor még nem lehetett tudni, hogy jön ez a covid.

2019-től kezdve belefektetsz sok pénzt, de márciusban dőlt az egész, 0-ról kezdték. mire ott tartottak újra szeptember.

2021. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!