Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az IKEA-ban dolgozni?

Milyen az IKEA-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Aki ott dolgozik/ dolgozott , kérem meséljen, hogy mit és milyen volt ?

Főleg árufeltöltő érdekel, de persze más is írjon nyugodtan.

Milyen a légkör, főnökök stb.



2021. máj. 6. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
A "nagy" skandináv céges kultúra ugye...
2022. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Itt elég magyarosra sikeredett.
2022. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy sza*rkupac ott dolgozni, már majdnem 9 éve húzom itt az igát, de én holnap adom be a felmondásomat, eddig és ne tovább. Sz*ar fizetés, sz*ar vezetőség, összevissza hazudoznak, káosz van, betanítás nincs, elvárás az természetesen van, az elavultságukról nem is beszélve - tipik agymosott fosadvány cég aki arra hajt hogy sokat termeljen de lófa*szt se tesznek bele. Felvesznek majd az utolsó bőrt is lenyúzzák rólad. Nem elég hogy a beosztás is tök random, hogy miszerint járj dolgozni, de van hogy egy kiküldött beosztásban folyton variálnak, és borult a magánéleted (mondjuk ez is nem tudom megérne egy misét, hogy mennyire legális az h mindenféle előzetes megbeszélés nélkül variálják a beosztást, na mind1). Igazi tapló magánakvaló cég, reméltem hogy meg fog változni, de mostmár látom ez reménytelen eset. Távolról kerüljétek!! Minimálbért épphogy súrolja olyan elvárások mellett, hogy az már embertelen. A kiégés határán van mindenki. Oda lehet menni, meg lehet nézni, hogy a tablóképen 5éve felvett 30 körüli emberek ma úgy néznek ki, mint egy-egy 50-60éves kiégett ló, halálra dolgozza mindenki magát.
2023. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó,hogy ennyire rosszak a tapasztalataid...
2023. máj. 31. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, nem para amúgy, lefosom ezt a "céget" magasról, igazából itt igyekeztem válaszolni a kérdésedre és jó velősen fogalmazni, nyugodtan az ismerős köreidben is elkezdheted terjeszteni az igét, ez a gány hely egyébként is bukásra ítéltetett, hírekben is olvashatod, hogy egyre több a baj velük..
2023. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom senkinek se ajánlani...állásinterjú második körében már nem is voltak igazából szimpatikusak... szóval inkább nem vállaltam el...Nem bántam meg,mert senkitől nem hallottam jót.
2023. jún. 1. 00:08
 17/18 A kérdező kommentje:
Remélem hamarosan megtalálod a számításaid :).
2023. jún. 1. 00:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi :) amúgy hol dolgozol ha szabad kérdezni? Most nézem hogy 2éve dobtad be a kérdést, gondolom akkoriban találtál alternatívát
2023. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!