Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A heti munkaidő legfeljebb 48...

A heti munkaidő legfeljebb 48 óra lehet?Új munkahelyre megyek, ahol hétfőtől-péntekig napi 12 óra munka lesz,ráadásul két műszakban.A hétvége mindig szabad.Így heti 60 óra lenne,törvényes ez így?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia 6-os vagyok

Én javasoltam

"Próbáld ki! Nézd meg mennyire fárasztó és mennyi a tényleges pénz. Bármikor felmondhatsz a próbaidő alatt."


Örülök, hogy belevágtál.


Pár hónap múlva kíváncsi lennék a tapasztalataidra.


Oszd meg velünk kérlek.


Minden jót!

2021. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
57%
Na hogy bírod???
2021. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Érdekes.Ugye heti négy nap a max,ebből 3-szor 12 óra és 1-szer 6 óra volt a legtöbb amit dolgoztam egy héten.Van hogy két napot megyek a többi állásidő,8 órában fizetik.8 napra fizettek 86.000ft-ot 1 éjszaka volt benne.Ez lesz az első teljes hónap ,meglátjuk.

A munka nem rossz ,inkább unalmas mint nehéz ,minél több mindenhez értesz annál több az alapbér.Kérdezgettem kollégákat tényleg van feljebb lépési lehetőség,nem csak úgy írták a hirdetésben.


Köszi az érdeklődést! :)

2021. jún. 20. 00:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Nah az jó, majd ha meglesz egy teljes hónap kíváncsian várjuk a fejleményeidet, mennyire bírható és milyen a bér :)
2021. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!