Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet csinálni azt, hogy...

Meg lehet csinálni azt, hogy MSc-hallgatóként jelentkezek egy céghez (teljes munkaidő, BSc diplomával-mérnök), ha sikerül, nyáron ott tudnék melózni, majd ősszel, az egyetem megkezdése előtt felmondok?

Figyelt kérdés

Itt a környékünkön pont kapóra jönne ez a végzettség, nem túl gyakori.

+ jó lenne egy nyarat a szakmában dolgozni (a pozició betöltéséhez nem szükséges tapasztalat)

Nem tudom, hogy érdemes lenne-e beadni a jelentkezést, tudván, hogy ha szeptembertől a jelenléti oktatàs kezdődik, fel kell mondani.

Egy próbát megér? Ha igen, akkor ne is említsem, hogy csak szeptemberig tudnék maradni?


2021. ápr. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Említeni teljesen felesleges, biztos, hogy nem fognak felvenni. Próbaidő alatt felmondhatsz, ha elhiszik hogy szeptembertől nem mész vissza, akkor jó lehet.
2021. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tenném mert nem fizet annyival többet a gyakornoki állásnál hogy 10 èvre tiltólustára kerüljek a cégnél
2021. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam ezt anno igen. Nem para
2021. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!