Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják mindig az...

Miért mondják mindig az mlm-esek,hogy itt nem kell semmit eladni,nem kell senkit beszervezni meg majd a termék eladja magát csak beszélned kell róla?

Figyelt kérdés
Holott ha már beszélsz a termékről az reklámozás eladás ha meg beszélsz az üzleti részről az meg már beszervezés.

2021. máj. 7. 02:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
20%

Nem “mindig” és nem “mindenki” mond ilyet. Korrekt hálózatépítő biztosan nem fogalmaz így.


Az MLM-nek egyébként négy hátránya van. 1)Dolgozni kell. 2)Sokat. 3)Szorgalmasan. 4)Neked.


Ha ezt a 4 hátrányt el tudod fogadni, akkor bármit elérhetsz.

2021. máj. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Ez is egy sokat ismételt sablon szöveg az mlm-esektől ujjat nem tudnak?Már annyi mlm-essel beszéltem annyi céghez be akartak szervezni,hogy folyton dezsavűm van a szövegtől már annyit hallottam ugyanazokat más más emberektől és más más cégeknek dolgozva.
2021. máj. 7. 03:38
 3/49 anonim ***** válasza:
76%

“...ujjat...”?


Kéz- vagy lábujjat szeretnél? Esetleg ingujjat?

2021. máj. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
MLM-et el kellene már felejteni, a 90-es évek végén is gáz volt, de nevetséges, hogy az emberek kapzsisága, és a munka nélküli megélhetésben való eltántoríthatatlan hite 2021-ben is olyan erőteljes, hogy nem képesek felfogni, hogy egy kamu átverés, hitvány, noob dolog az egész.
2021. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert így is van aki elhiszi. Pl nyugdíjasok, gyesen lévő anyukák, akiknek kevés az 'élettapasztalatuk' vagy akár tinik. Tudják, hogy milyen fajta embereket tudnak megfogni ezekkel a bullshit kamudumákkal.
2021. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%

Mert az át*baszásról szól az egész.

Én konkrétan hallgattam olyan szakmai körökben elismert kommunikációs tréner oktatását(nem azért mert marketinges vonalon akartam elhelyezkedni) akinek amúgy a "specialitása" a különböző marketing kommunikációra való oktatás. Hát mire végig hallgattam kb az volt a benyomásom hogy ez a csávó arra oktat hogy hogyan bassz át embereket úgy, hogy még azt is elhiggyék hogy jól jártak.


Slusszpoén, van egy könyve is amit szintén olvastam az elején "ajánlások" címszó alatt csomó ilyen "gyémánt hálózatépítő" meg "sztár ingatlanos, biztosítási ügynök" dicséri, de a legjobb egy olyan megbukott brókeriroda volt vezetője is, akik évekig pofátlanul verték át az embereket, és így jutottak sokan ott nagy vagyonokhoz.

2021. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
Az a legnagyobb átbaxás, hogy dolgozni kell és magadnak dolgozol. Neked csak egy kis pénzmag jut, a nagyját szétosztják az ingyenélő felsővonalnak. Ha te is sok embert baxol át magad alatt, akkor te is lehetsz felsővonal. Csak ehhez gumimacigerinc kell.
2021. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Tegnap megkeresett egy fickó,hogy micsoda áttörés amit tud ajánlani ez egy új cég ilyen nincsen a piacon gyógyászattal foglalkoznak de ez nem mlm. Küldene pár képet de nem adhatom ki senkinek mondtam küldheti ilyen bőrbetegségek gyógyítása meg mindenféle másé ekkor már gondoltam mlm pedig reménykedtem hátha tényleg valami normális dolog. Aztán mondta itt nem kell beszervezni nem kell reklámozni,aha persze de munkatársakat keres meg ha csatlakozok hozzá nekem is emberekkel kell beszélgetnem az üzletről meg a termékekről mi ez ha nem beszervezés meg reklámozás. Ugye ilyenkor jön a pszichológiai dolog,hogy aki nem akar belépni annak nincsenek céljai meg csak kifogásokat keres meg a többi aztán fekete fehéren előadják,hogy csak ez vagy az lehet semmi harmadik vagy negyedik lehetőség,a lényeg nem lépsz be maradsz sikertelen meg lúzer. Sőt azt se értem miért van nagyobb hangsúly az ületi és pénz részen mikor elméletileg te embereken szeretnél segíteni a termékeiddel meg a beszervezéssel. Mesélt valami anyukát két gyerek adósság lakás elvétel de ,hogy az is befizet a keezdőcsomagra mert célja van bla bla bla meg ki mennyit keres meg ő is micsoda keresetet épített fel pedig mellék dolognak indult. Aztán beszélt még kicsit csak kosarat kapott,ja meg még ő mondja drága az ideje ha nem érdekel nem megy mélységbe a dologba de ugye akkor ,hogy tudjam meg mi az? Ő keres ő akar ismertetni de neki drága az ideje :) Meg nekem az is fura csak úgy random ráírogat emberekre nem reklámoz állítása szerint jól keres felépített egy fantasztikus életet.
2021. máj. 7. 10:36
 9/49 A kérdező kommentje:

7/


Én is megnéztem a cég egyik fejét olyan ismerős volt hát kiderült előzőleg a DXN kávénál volt most meg átpártolt ehhez a céghez,gondolom keresik mindig a rést hol lehet még embereket lehúzni. Nekem ezek kicsit hiteltelen emberek de mindig ezeknek a fizetésével dicsekszenek. Most is mondta a fickó ez meg az 25 milliót keres havonta meg amaz amannyit de,hogy ő mennyit azt nem számszerűsítette. Mindegy aki nem csinálja a fantasztikus üzletet az lusta,lúzer,stb.. kitértünk más témára is és meghazuttolta sajátmagát befényezte ő milyen jó és elfogadó ember de másokról kinézetről meg ilyesmiről meg elítélően beszélt meg ez a fekete fehér csak így vagy úgy lehet meg a statisztika közben meg csak általánosít.

2021. máj. 7. 10:43
 10/49 anonim ***** válasza:
83%

"Mesélt valami anyukát két gyerek adósság lakás elvétel de ,hogy az is befizet a keezdőcsomagra mert célja van bla bla bla "


Annyira szánalmasak ezekkel a sablon történetekkel, hogy már 30 éve ezekkel az "egyedülálló eladósodott anyuka mesés gazdasági feltámadása" legendákkal hülyítik az embereket. :D

2021. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!