Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen folyami hajón dolgozni?

Milyen folyami hajón dolgozni?

Figyelt kérdés

Hírdetnek állást folyami hajón.

Milyen ott dolgozni?Kabinba lakik az ember,egyedül,vagy valakivel?



2021. máj. 9. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Mivel szeretnél foglalkozni?

Szakács,takarító,masszőr,felszolgáló? Stb..


Van akinek tetszik és van akinek nem,egy biztos ott aztán tényleg dolgozni kell olykor,nem csak 8 órában fogsz dolgozni szinte biztos ha nem többen,heti 6 nap biztos meló.

Van akiknek külön szoba van és olyan is hogy együtt vagytok valakivel,cég függő.


Fizetés pedig annyi amiben meg tudtok egyezni.

Ezt a pénzt úgy ahogy van 80%-át fére is tudod tenni.


Szerint egy próbát megér,nekem azt mondták nem rossz,viszonylag jó a fizetés,több helyre is el tudsz jutni ingyen,szállás és kaja is ingyenes így már csak akkor kell pézt költened ha éppen egy szép helyen vagy szabadidődben és város látogatásra szeretnél menni.

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Haverom dolgozott a vírus előtt 1 évet Franciaországban a Szajnán folyami hajón pincérként. Előtte itthon volt egy néhány hónapos pincér tanfolyamon, ahol volt nyelvtanfolyam is, aztán mehetett ki.


Asszem 5-6 napon 12-14 órázni kell. A kaját, a szállást állják. Abszolút jól látod, hogy a fizetés nagy részét el lehet tenni. Ő azt mondta annyira sokat nem keresett. Mondjuk havi 450 ezer forintot átszámítva, de abból 350 ezret simán el tudott tenni egy hónapban. Senkinek nincs kabinja egyedül, max kapitánynak. 2-3 ember lakik együtt egy szobában. Sok volt a magyar, náluk is kb a legénység fele magyar volt, meg még pár más külföldi, de angolul, németül, franciául lehet kommunikálni a többiekkel. (Haveromnak német nyelvvizsgája van, angolt tanult pár évet suliban, a tanfolyamon franciát egy nagyon picit.)

2021. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Masszőrként dolgoznék,angol középfokú nyelvizsgám van.
2021. máj. 9. 11:44
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Masszőrként nem rossz, ha esetleg nincs meg az óra számod, nincs annyi vendég akkor el szoktak küldeni pár szobát takarítani vagy pincérnek.


Azt kell mondjam a te melód a leg stresszmentesebb.

Én már most biztos vagyok benne hogy 95% esélyed van rá ha jelentkezel egy helyre.

Masszőrként csak előnyöd lehet.

Próbáld ki,új élmények,új helyek,új emberek megismerése stb..

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm dolgozott folyami hajón,és azt mondta,hogy állítólag 2 hetente egy szabadnapot kaptak,napi 10-12 órát dolgoztak,amikor meg nem volt vendég,akkor takarítani kellett.
2021. máj. 9. 18:52
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez cég függő.

Az viszont igaz hogy ha nincs vendég akkor takarítani kell.

Az is igaz hogy ha nyúgdíjat is szeretnél akkor ne dolgozz ott sokáig,mivel az a munka állítólag nem számít bele,12 év után le nyugdíjaznak az az többé nem dolgozhatsz ilyen helyen,ma találkoztál egy volt kollégámmal és ő mondta.

Mondjuk 12 év alatt össze szedett egy kis pénzt két lakásra amit ki ad,mikor éppen nem dolgozott akkor utazgatott.

2021. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálsz meg valami szállodában Ausztriában ehelyezkedni?

Ott sokkal jobbak a körülmények mint egy hajón.

2021. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem beszélek németül,csak angolul.
2021. máj. 9. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma már annyira nem szükséges németül tudnod Ausztriában sem, én is azt ajánlom, hogy menj ki oda.
2021. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudja valaki mikor indul a szezon? Jovore ha lecseng a virus engem is erdekelne. Angol kommunikacios szintu nyelvtudasom plusz 2016 ban Cipruson dolgoztam egy szezont, ugyhogy referenciam is van
2021. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!