Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet azt csinálni Paypal-...

Meg lehet azt csinálni Paypal-on hogy a Magyar bankszámlámról küldök pénzt a Deviza bankszámlámra? Azonnal rajta is lenne az összeg?

Figyelt kérdés

Németországban vagyok és itt nem tudom használni a magyar kártyát forinttal.

Ezért küldenék a deviza számlámra pénzt és azzal már le is tudnám venni a legtöbb automatában.



2021. máj. 13. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azonnal, nekem volt hogy pénteken utaltam pp-ről kedden érkezett meg, igaz ez tavaly volt.
2021. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert ne tudnal magyar forint kartyat hasznalni? Fizetni es penzt kivenni is tudsz forint kartyaval.
2021. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:

Magyar paypal regisztrációval csak magyar, forint bankszámlát enged hozzácsatolni a fiókodhoz pènzkivètel cèljából, ès csak forintban hajlandó kiutalni a paypal is ilyen esetben.

Ha csak ideiglenesen tartózkodsz kint, akkor szerintem is a legegyszerűbb megoldás, ha magyar számlához tartozó kártyával felveszel eurót amennyi kell. (Ès próbálsz minèl több helyen kártyával fizetni, mert az ilyen pènzkivèt jellemzően drága)

2021. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!