Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy Ebay-es rendelésem nem...

Egy Ebay-es rendelésem nem jött meg, ezért az eladó PayPal-on keresztül pénz visszatérítést (refund) küldött, de nem jelent meg az összeg a bankszámlámon két hét elteltével sem, mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Az eladó azt mondta, hogy banktól függően néhány nap is lehet, míg megjelenik az összeg az egyenlegemen. Még semmi. Persze a PayPal-tól kaptam e-mailt, hogy refund-ot küldtek az xyz bankszámlámra. Miért nem kaphattam még meg? K&H-s vagyok.

2018. okt. 1. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De megjelent, ha kártyával fizettél, csak nem küldenek róla semmit, ha pp egyenlegről, akkor meg ott van
2018. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látom a K&H-s egyenlegemen, se SMS értesítést nem kaptam, hogy megnövelték az egyenlegemet.
2018. okt. 2. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Böngészd végig s kártyatranzakciókat, ott van
2018. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van PayPal számlád? Ha igen, akkor nézd meg ott. Lehet, hogy oda ment akkor csak le kell küldeni a bankszámládra.
2018. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a refundnál ez szerepel: Refund to Visa Debit Card blablabla, a szám jól van megadva, szóval jó helyre kellett, hogy menjen, ennek ellenére nem kaptam sms-t, hogy a bankszámlámon nőtt az egyenleg.
2018. okt. 13. 10:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég, mégiscsak megjött... Elnézést, mostmár minden rendben van, csak a bank honlapján az egyenlegemen történő változás valamiért "sokára" jelenik meg.
2018. okt. 13. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!