Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek váltsak munkát?...

Szerintetek váltsak munkát? Vagy milyen megoldás lenne erre a problémára a legjobb?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom egy gyárban. 750-800€ havi fizu. Munkával elégedett vagyok, de olyan hülye, idegbeteg kollégával dolgozom, hogy már nem bírom pszichikailag. Kikészít. Azt hiszi magáról, hogy ő a főnök, ő parancsolgat mindenkinek. 26 éves, én pedig 23. 120KG, én pedig 80kg vagyok. Nincs ereje, gyenge sz.r. Nem félek tőle. Mikor valamit mond nekem, én neki vissza mondom, vagy meg üt, vissza adom neki. És ő azt mondja, hogy még egyszer üssem meg, és hogy meglátom, hogy mi lesz. Mondom mutasd mi lesz. És azt mondja hogy ne akarjam tudni. Siettett, de ő nem dolgozik jól, sokszor jár wcre 5-10 percre. Nagyon kitudja használni a kollégákat aki őt helyettesíti. Meghosszabbították a szerződésemet munkában, de nem bírom itt már. A főnök asszony épp olyan mint a kollégám. Én izzadok, mindent bele adok a munkába, és a kollégám nem csinál semmit, nem igyekszik, nem egyszer azt mondta, hogy nincs kedve dolgozni stb. Nincs szavam.


Mit tegyek? Keressek más munkát?


2021. máj. 16. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
750 euro az nem sok.
2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

2 műszakos munka 7,5 órás.

6-14, és 14-22

2021. máj. 16. 19:08
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Hol?
2021. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Szólj a főnöknek, hogy ez a helyzet, szerinted ez nincs rendben, ha nagyobb cég akkor helyezzenek át máshova.

Ha nem lehetséges akkor válts állást!

2021. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóltam. Hogy nincs kit tegyen az ő helyére vagy az én helyemre.
2021. máj. 16. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor én munkahelyet váltanék, de csak akkor jönnék el, ha van másik ami biztos.
2021. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hisz persze csak akkor adnék felmondást ha a kezemben lesz az új cégemből az új szerződés
2021. máj. 16. 20:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor teljesen egyértelmű, hogy menj el minél hamarabb, de esetleg a szakszervezet nem tud segíteni?

Mondjuk ha megüt és más is látta, (ha nem akkor is) feljelentheted, már a fenyegetésért is megtehetnéd.

2021. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja, hogy milyen. Senki se piszkítja be a kezét vele. De én azért nem hagyom magamat. Akármennyire is magos, és széles is nem hagyom magam, mert ő egy pszichopata. Ha látnád hogyan dolgozik. Nincs türelme semmihez. Ideges, földhöz törne mindent. Aztán a kezeit az ujjait mozgassa, és jár fel és le, mintha valamilyen rohama lenne és néz fel néz le. Fura ez. Aztán mindent tör, zúz.
2021. máj. 16. 21:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Oke, én is ideges vagyok, de türelmem van. De ő neki nincs türelme semmihez. Nagyon magabiztosnak teszi magát. Ő neki nem kell kövér nő, hanem vékony. Azt gondolja, hogy mindenkinek tetszik
2021. máj. 16. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!