Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit fusizik a fő munkája...

Ki mit fusizik a fő munkája mellett?

Figyelt kérdés
12 órát melozok 12 szabad vmi mellekállás kene mert nehezen jövök ki a fizetésnek csúfolt zsebpénzből.

#Fusi, munka mellékallas , adj otletet
2021. máj. 19. 01:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Segít az neked, ha azt mondom, hogy én hegesztek?! 😂
2021. máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Futárnak el lehet menni,nem fizet rosszul,bicikli,robogó vagy autó,egyszerűen csak fel hívod a gyorséttermeket ami a közeledben van és rá kérdezel,esetleg személyesen is el mehetsz hát ha nagyobb sikerrel jársz,napi bejelentősbe is működik ez.

Kérdőív kitöltésével is lehet keresni minimális összeget,amikor van időd meg nézed jött e kérdőív? 5-20 perc között van egy kérdőív.

Ha érdekelnek a jól be vált oldalak nagyon szívesen segítek,küld el az email címedet és el küldöm az oldalakat.

Mosogatót is keresnek elég sok helyre,ott is meg lehet próbálni.

Kerti munkásokat is keresnek,ha olyan környékén van kérdezőskögy,eper árusító,cseresznye szedő stb..

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Másik kérdésnél szóról szóra ugyanezt adtad elő, amikor így számonkért valaki. Legalább valami egyedi szöveget találnál ki.


MINDENKI aki erre jár legyen szíves jelentse a #2 piramisjátékos lehúzós gyökeret, köszönöm!

2021. máj. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

#5 Sajnos nem vagyok irodalom tanár,mit kéne írnom? le írom egyszerűen,hová bonyolítani ezt? máshogyan nem tudom nagyon le írni.

Ezeket a beszólásokat tartzsd meg magadnak,szerintem aki ilyeneket mond igazából az az ember az, látszik hogy te csak marakodni tudsz semmi mást,inkább segíts és adj tanácsot a kérdezőnek ha annyira okos vagy és mindent tudsz.

Ennyi erővel ha másoknak mondod engem jelentgessen akkor saját magadat se hagyd ki belőle,ilyen jó szándékú emberek mint te nincsenek sokan csak rengetegen.

Ezzel én le is zártam.

2021. máj. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Miért nem azon dolgozol, hogy egy állásból jól keress?

Tényleg érdekel.

2021. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Freelancer grafikus vagyok.
2021. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Igen segít, bár én hegeszteni nem tudok 😂

2. Na ez nem rossz ötlet. Köszönöm.


Ajajjaj csigavér emberek. 3.Lehetne egy picit a fogalmazás tudod intelligensebb. Amúgy megértelek, mert épp tegnap jött privátban valami networking, aki hirdetgetett, meg h fizessek lesz munkám stb inkább ő a kamus ő a hirdető lehúzós, mert annyi bátorság sem volt benne, hogy ide kommenteljen, nekem kuldte el privatban ezt a lehúzós kamu ajánlatot :D

A piramisost :D


De a 2. Válaszoló nem ő. Haverom is ajánlotta h kerdoíveket tolt ki ebből jön kis + pénz itt nincs bónusz meg lehuzas , a 2. Válaszoló tényleg segíteni akar önzetlenül , ezért kezdte s futar ajánlatokkal írta ami neki bevált/eszébe jutott.


Köszönöm 2. Ne vedd magadra a 3. Válaszát, kever vkivel tenyleg van itt egy online kamus hirdető :D


7 ugyan :D

2021. máj. 19. 08:05
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmi?


#7

2021. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#9 Nagyon szívesen. 🙂

Végül is hogyan döntöttél?

Futárkodás,vagy valamilyen idény munkát fogod választani?

Majd írd meg melyik sikerült?


Nekem is jött ilyen online networking privátom kamus hirdető,el sem olvastam,előre soha senki se fizessen elő ilyen butaságokra.

És tényleg az volt ilyen piramisos butaság.


2-es voltam.

2021. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

Én megértem, hogy nem csak a fő állását akarja csinálni. Én programozok, ha akad feladat (A Coursera.org-on vannak jó tanfolyamok. Olyan 100USD ráköltésével már használható tudásra lehet szert tenni)

A kert karbantartás is jól fizet, ha van hozzá affinitásod (nekem nincs)

Ha ügyes vagy, a famunkák sem rosszak (Egy egyszerű bútorhoz az anyagot levágatni és összerakni nem sokkal nagyobb kihívás, mint egy lapra szerelt bútort összerakni)

2021. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!