Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok GYED mellett...

Ajánlanátok GYED mellett végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Nem MLMre gondolok, nem is valamilyen saját (pl. kézműves) vállalkozásra, hanem valamilyen otthonról, számítógépen végezhetőre.

2021. máj. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
És mihez értesz? Célszerű lenne azt csinálni. Jobban fizet, mint az, amihez nem.
2021. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A nem otthonról végezhető munkánál is az első kérdés: végzettséged, munkatapasztalatod? Az otthon végezhetőnél még inkább.
2021. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Esetleg kérdőívek,gazdag nem leszel tőle,minimális bevételnek jó szerintem,bármikor tudod csinálni amikor időd engedi 5-10-15-20 perc álltalában.

Az a lényeg hogy olvasd is el kb,vannak benne olyanok ahol azt kell be jelölni amit ők írnak,így szűrik hogy tényleg el olvastad el kb.


Ha esetleg érdekel nagyon szívesen segítek,küld el az email címedet és a jól bevált oldalakról amik tényleg fizetnek küldök meghívót.


Pay Palon keresztül fizetnek,szerintem az a legjobb.


Nagyon más nem jut eszembe,ezek az MLM-eket már sokan csinálják,de ki tudja lehetséges hogy ahol te élsz ott bírnád csinálni.

Ez a kézműves dolog sem rossz ötlet,találj ki valamit aztán valósítsd meg,majd rakd fel és remélhetőleg valakinek megtetszik gyorsan le is csap rá.

Ha esetleg vannak otthon felesleges holmik azokat is el adhatod,ne porosodjanak tovább.


Ha esetleg van otthon egy kis kerted oda is ültethetsz saját magatok részére,sokkal jobb ízvilág lesz az eredmény,simán lehet venni dinnye magot azt is el lehet ültetni,annyi a dolgod vele kapcsolatban hogy locsolni kell ha nincs eső,sokkal finomabb a kerti dinnye mint a bolti de komolyan,ezekkel is lehet spórolni egy kis pénzt.


Sok sikert. 🙂

2021. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, le lettem pontozva. Rendben, akkor ajánlok párat: webfejlesztés, android fejlesztés, fordítás, nyelvtanítás. Mi a férjemmel ezeket csináljuk otthonról. Ja, anyósom könyvelő, szintén otthonról dolgozik.
2021. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Biztosan te pontoztál le mindenkit. 😁
2021. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyes vagyok, engem is sikerült lepontozni, de akkor elmondom, hogy visszamentem a munkahelyemre, így ugyanazt csinálom, mint a szülés előtt, csak full home officeban. IT SSCben vagyok vezető.
2021. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 De miért pontozol le minket? 😁
2021. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!