Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy 16 éves lány otthagyta...

Ha egy 16 éves lány otthagyta a sulit és már nem is tanköteles, akkor mit tudna dolgozni, hogy valahogy mégis megéljen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Közmunka. Utána rosszlányok oldal
2021. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Haverom húga iskolai menzán dolgozik most. De volt már gyárban, vendéglátásban és valami telefonon rátukmálós bizniszben is.
2021. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tisztességes munka jöhet csak szóba!
2021. máj. 19. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos a vendéglátásban probalkoznék.

Én ugyan tanultam otthon, diplomám is van, de most koltoztem külföldre, első melónak gyárba jöttem el dolgozni. Nagyon nem szeretem :D Otthon iskola mellett sokat dolgoztam vendéglátásban, itt is az a következő célom, ott talán a nyelvet is jobban gyakorolhatnam, hogy minel magabiztosabban menjen es majd merjek szakmai melókra pályázni.

Vendeglatasban, pincerkent, pultoskent szerintem jo dolgozni, ha kedves, mosolygos vagy, kapsz borravalot, ha jobb helyen dolgozol szép kis fizukat is lehet kifogni. Ehhez szerintem nem elvaras az erettsegi. Pincer szakmat sem kernek mindenhol feltétlenül.

2021. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Takarítás, betanított gyári munkák
2021. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezen nem azelőtt kellett volna elgondolkozzál, hogy otthagytad az iskolát???
2021. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem egy szerencsétlen borderline-os lányról.
2021. máj. 19. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Sehol, 18 éves koráig nem alkalmazzák. Mert nem felnőtt. Utánna is csak kemény munka jöhet szóba de mentálisan sincs rendben akkor minden. Semmi jót nem jósolok neki. Nem volt jó ötlet megszüntetni azt hogy 18 éves korukig legyenek tankötelesek a gyerekek.
2021. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval! Hatalmas hiba volt 16-ra vinni a tankötelességi korhatárt! Sajnos " elfelejtett" bejárni suliba és kirakták. Ráafásul önnállósodni akar, elköltözni az anyjától.
2021. máj. 19. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudja még mi az élet, itt nyolc általánossal olyan kevés fizetést adnak hogy lehet az albérletet sem futja ki. Nem külföld ez ez Magyarország.
2021. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!