Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudok szerezni?

Milyen munkát tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most érettségiztem és szeretnék valamit dolgozni és pénzt keresni.

De csak valami részmunkidőset ahol elég csak délután menni. Vagy amit majd egyetem mellett is tudok csinálni.

Milyen lehetőségeim vannak?

Előre is köszönöm! :)



2021. máj. 19. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Youtube-on nézz rá Intial x nevű csatornára.
2021. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezetnél nézz körbe.
2021. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezet. Ha rész munkaidőbe szeretnél menni,szerintem vegyél fel egy OKJ-t és akkor lesz nappali tagozatos viszonyod.
2021. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jókat mondanak itt előttem.

Futárkodás,azt inkább úgy is délután és este jó csinálni mert akkor sokkal több a meló.

Bicigli,robogó,kocsi.

Napi bejelentősre is van lehetőség.

Futár mindig kell,keresd fel a környékbeli helyeket és érdeklődj.

Esetleg szórólapozás.

Kerti munka időseknél,vagy be vásárlás nekik.

Szezon munka,cseresznye szedés majd árulás,később pl dinnye árus,gazdáknál is akad munka.

Kutya sétáltatás.

Én kérdőív kitöltést is csináltam és még mindig csinálom is,nem leszel tőle gazdag de szerintem jó,ha dobsz egy e-mail címet akkor el küldöm az oldalakat.

Meki,Kfc, oda mindig keresnek embereket,állítólag diákként jól is tudsz vele keresni csak szeress állni.

2021. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!