Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen előrelépési lehetőségek...

Girlll3 kérdése:

Milyen előrelépési lehetőségek vannak egy simai irodai munka esetében?

Figyelt kérdés
Érdemes érdeklődni, hogy cégen belül mik a lehetőségek? Mert stabil helyem van, csak nem keresek túl jól és elég monoton a munkám és nincs benne kihívás sem. Mennyi idő után érdemes érdeklődni, hogy Engem akár továbbképzés is érdekelne? Mert van olyan diplomám, amivel még nem vittem semmire, de azt se tudtam még ott használni és bár nem rossz helyen vagyok, vágyok arra, hogy hasznosabbnak érezzem magam, legyen egy kis kreativitás is a munkámban és jobban keressek. A diploma is és a nyelvvizsgám is felesleges erőfeszítés volt ezek szerint. Most már olyat szeretnék tanulni, ha képzem magam, aminek eredményét is látom.

2021. máj. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz az irodában? Olyan nincs hogy "irodai munka"
2021. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a sima irodai munka?
2021. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én 8 (kb 4!különböző feladatot ellátó) mérnökkel és 5 (5 különböző melót ellátó) logisztikussal és 1 projektmanagerrel ülök rgy irodában. A szomszéd irodákban vannak a kontrollerek és a könyvelők meg a regionális HR vezető….

Te mit csinálsz az irodában?

2021. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ez úgy van, hogy az elején csak irodai kukacként kezded. Azután, mikor már elég iratot elrágcsáltál és már szép nagyra nőttél akkor bebábozódsz és miután kikelsz, pillangó lesz belőled. Valahogy így.
2021. máj. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!