Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályát váltanék, mit gondoltok...

Pályát váltanék, mit gondoltok mi lehetnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg pénzügyön dolgozom egy multinál, már évek óta ezt dolgozom. Mondhatnám ebben van csak tapasztalatom. De kiégtem benne teljesen, utálom. Nagyon vágytam rá, hogy feljebb jussak a karrier létrán, de soha nem sikerült egy szakértő vagy szeniori pozit sem elérnem, nem hogy csopvezetőit.

Végzettségeim: középfokú pénzügy-számvitel, bér- és tb szakelőadói, jogi foksz.

Nagyon szeretek az emberekkel dolgozni, kiváló kapcsolattartó személyiségem van, köszönhetően, hogy évekig szolgáltató központban dolgoztam és ott belső szabály írta le, hogyan kell kommuniķálnunk az ügyfelekkel. Nagyon szeretek angolul beszélni, bár ez fejlesztésre szorul, még nem vagyok magabiztos. De már beiratkoztam egy nyelvsuliba.

Viszont üfsz-es nem lennék bárhol, ugyanis nehezen kezelem a konfliktusokat, vagy is sehogy nem kezelem, ha egy nagyhangú valaki reklamálna nálam lehet elsírnám magam. Ezt is jó lenne fejleszteni, de nem tudom hogyan.

A tanulástól nem hátrálok, de gazdász egyetemet most biztos nem tudnám elvégezni.

Nekem ami eszembe jutott a külkereskedelmi munkatárs mint olyan multiknál vagy beszerző, esetleg sales.

Szerintetek hogyan tovább?


2021. máj. 20. 13:30
 1/1 BeefEater ***** válasza:

Bármi lehetsz, de ugyan úgy elölről kell kezdened, mintha most lennél 18 éves.

Bár ha ennyire nincs konfliktus tűrő képességed akkor annak a fejlesztésével kezdd, addig ne is gondolkodj szerintem pályaváltoztatáson.

2021. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!