Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen éjjeli őrként dolgozni...

Milyen éjjeli őrként dolgozni egy lakott településtől elég távol lévő telepen?

Figyelt kérdés

Egy eléggé kieső, félreeső részen lévő telepen éjszakai biztonsági őrként dolgozni milyen?

Éjszaka egyedül lennék a telepen. Lakott település több kilométerre van a munkahelytől. Körülötte csak szántóföldek és erdők, illetve egy-egy elhagyatott, omladozó tanya.

Aszfaltozott út vezet a főúthoz, az úton nincsen közvilágítás. Éjszaka nagyon sötét van ott.


Veszélyes, embert próbáló munka az ilyen?



2021. máj. 22. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
neked kellene őrizni a helyet és fosol a sötétben egyedül?...
2021. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy mi van benne és, hogy mennyien tudják, de nem hiszem, hogy bárki lelőne, vagy megverne, nagyon kicsi esély van rá.
2021. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

#1-es válaszon besírtam. 😂 👌👍👍

Ha ilyen helyet kell őrizni, lehet nem árt, ha ébren maradasz a 24 órás szolgálat alatt. 😝

2021. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiből nehéz eldönteni.

Kutya pl. van? Olyasmi van a telepen amit könnyű ellopni/ nagy érték, megéri betörni érte?

Ha nem valami olyan eldugott hely ahol köztudottan borzalmas a közbiztonság a rengeteg fosztogató miatt akkor nem túl veszélyes szerintem.

Kérdezd meg a helyieket/öregeket a közeli településeken, hogy milyen a lakosság összetétele pl. mekkora a kisebbségek aránya.

2021. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Te nem vagy alkalmas őrnek. Xd
2021. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Jól megkúrnak...
2021. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez abbol all hogy a kis kunyhoba/kontenerben tevet nezel egesz este, es egyetlen elvaras hogy ebren maradj, bar szerintem legtobbnek nem sikerul.

Ha felsz egyedul a sotetben lenni akkor nem neked valo munka.

2021. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha a déli határon van, akkor majd jön Abdul a haverjaival, arra kell figyelni.
2021. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Most ez is relatív, mert a legsűrűbben lakott területen is történhet bármi, sőt, talán még nagyobb eséllyel. Én is dolgoztam őrként, ez is relatív, itt még aludni is lehetett, volt egy heverő a bódéban, mondjuk az egy kemping volt, nyár kivételével laza volt, nem kellett figyelni semmire, de elég ingerszegény élet, én eléggé beleestem a depresszióba, nem olyan buli ám, ha nincsenek kihívások az életben. Azóta persze váltottam. 23/F
2021. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Benzinkúton dolgoztam 16 órás műszak kutasként, majd zárás után ugyan ott 8 óra éjszakai őrként.

1 nap munka 1 nap pihenőnap, betegségek miatt viszont zsinórban betettek 3 napon keresztül, így a 3-adik napon elaludtam és onnantól kezdve este mindig csak aludtam a járőrözés helyett.

2021. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!