Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyi lenne a...

Budapesten mennyi lenne a reális bér egy CNC-snek ?

Figyelt kérdés
Budapestre költözés tervben van és megyek majd egy állás interjúra ahol azt szeretnék, hogy én mondjak egy nettó bérigényt amiért én szívesen dolgoznák náluk. Mennyi lenne a reális bér mondjuk 4 év tapasztalattal egy multicégnél ?

2021. máj. 22. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Multicégnél bérkategóriák vannak, beosztásnak megfelelően, mindegy mennyit mondasz, ha túl sok, maximum kiröhögnek. Melyik cég egyébként?
2021. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Siemens
2021. máj. 22. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Valahogy éreztem 😁

4 műszakosba mész vagy 3? Nettó bérigény meg f@szság, mert honnan tudják, hogy milyen kedvezményekre vagy jogosult? Alapbért kell mondani, arra majd jönnek a pótlékok. De nem hiszem, hogy te szabod meg, csak kíváncsiak, nem kérsz-e pofátlanul sokat. Vagy a HR-es játssza az agyát, ahogy szokták.

2021. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Szar hely, folyamatos műszak, univerzális csicska vagy. Nagy a fluktuàció.


Nettó 280 körül fizetnek kedvezmények nélkül.


Jó, hogy nem mentem oda.


Aztán a Knorr-Bremse-hez mentem interjúra, ott Bt siemenses is. Mondta, hogy nem bírta a szervezete a folyamatos műszakot. A Knorr is szarul fizet.


Ha van némi tapasztalatod kérdező, tanulj meg németül és irány Svàjc. Bt kollégàm nettó 1.3 milliót keres.

700-bólol simán egy hónapban. Vagy Nürnbergi környékén nettó 3000 eurót odaadják.

2021. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
T9, szóval Bt=volt
2021. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt tudják, hogy nincsen semmire jogosultságom már kedvezményre. Mondjuk én Egyébként olyan 250 nettót mondtam volna mert ez Pesten talán nem egy egetverően nagy és pofátlan fizetés. Műszak meg 3 műszak elvileg
2021. máj. 22. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:

3 muszakra nettó 250 egy vicc.


Bruttó 380-as alapot meg nem fogják odaadni.

2021. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nettó 500
2021. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nettó 500-at nem fognak adni, nem hideburkoló-fodrászokat keresnek.😂
2021. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik multi se akar fizetni, max 300 lesz az már jó de ugye abból fele elmegy albira szóval csak saját lakással éri meg szerintem. Siemens knorr festo fémalk ezek mind csak kizsigerelik a melóst
2021. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!