Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógymasszőrként milyen egyéb...

Gyógymasszőrként milyen egyéb egészségügyis állást tölthetek be?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem rég végeztem, mint gyógymasszőr,de jelenleg a szakmámba nincs lehetőség, és érdeklődnék, hogy van-e esetleg más munkakör, amit egy ilyen végzettséggel betölthetnék?


Aki tud segíteni, merre nézelődjek, és mit, annak nagyon megköszönném az útbaigazítást!

Üdv:22f



2021. máj. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
takarító kótházban
2021. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nekem egy volt ált. Iskolás osztálytársam elment még ilyen ayurvedas meg minden féle speckó tanfolyamra és nyitott egy kis üzletet. Én is lehet erre mennék rá, testszobrászat, reflexológus, gyógymasszőr, különböző kezelések
2021. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket általában főállás mellett mellék jövedelemnek szokták csinálni, mert annyi masszőr van mint a nyúlszar.
2021. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A covid átszervezés alatt az állományban lévő masszőrök nem masszíroztak (nem létfontosságú) átrakták őket segédnővérnek, vagy a férfiakat beteghordónak.

Ezek nem csábító munkák, de ezeket látták el. :/

2021. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!