Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vitesco-nál (Debrecen) milyen...

Vitesco-nál (Debrecen) milyen dolgozni? Elvárások, légkör, fizetés? Operátori, technikusi pozíciók érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 07:51
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
80%

Szia

Br. 240 a fizu, 23 e Ft cafeteria + vidéki berlert 100% téríti. Szükséges 2 éves gyári tapasztalat., 3 körös felvételi interjú van., a főnökök nem a legjobbak, kiabálnak.

Az operátornak nem sok dolga van a saját gépenel.ellehet bírni, viszont általában rakosgatnak ide oda, és fárasztó. 3 műszakos.

És nagyon fájni fog a lábad, mert nagyon szar a cipő.

2021. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Átjáróház, nincs céges busz, kemény az éjszaka aki nem bírja ne is menjen
2022. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Viljam Fiser ***** válasza:
100%
még mérnökként is szopóroller ez munkahely :D csak az jöjjön aki nagyon fanatikus
2022. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
röviden: a raktár káosz, október óta 4 műszak, a vezetőség nem százas, lehetőleg kerülje aki nyugodt idegrendszert szeretne :D
2022. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Viljam Fiser ***** válasza:
100%
#4 válaszolónak, a gyártás résznél nem lehet kaotikusabb,mert az maga a pusztulat :D Mondjuk szerintem Rudi még a normálisabbak szük körébe tartozott sztem( de mondjuk felette L egy vadállat :D),amennyire én látom-hallom a raktárat.
2022. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

#5 Rudi leginkább sz*rt a munkájába, most hogy már nem raktárvezető, hanem SAP-val foglalkozik, most nem tudom mi a helyzet, szerintem továbbra sem erőlteti meg magát :D


de aki esetleg gondolkodik rajta hogy mégis jönne, azt ne ijessze meg a 4 műszak, elvileg vissza fog állni a raktár 3-ra (hiszen nincs ember), ha valakinek esetleg ez a döntő kérdés 😁

2022. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Sziasztok, én nemrég költöztem Debrecenbe és az egyik hely ahová jelentkeztem az a Vitesco (operátor). Még nem kaptam választ meg nem hívtak. Azt valaki megtudja mondani hogy van a beosztás. Mettől meddig kell dolgozni és hány napot? Kösz a választ!
2022. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
#7 attól függ melyik részre kerülsz, van ahol 3 műszak van, 8 órában, és van ahol 4, 12 órában...ez mondjuk annyit jelent, hogy hétfőn és kedden nappal dolgozol, szerdán és csütörtökön pihensz, péntektől vasárnapig éjszakázás...utána hétfő és kedd a pihi, szerda és csütörtök nappal, stb...én a raktárban ezt már nagyon untam, így emiatt (is) hagytam ott a helyet
2022. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Sziasztok!


Bocsi, hogy kommentben kérdezésre használom a kérdést, de itt úgy látom összegyűlt egy pár ember aki ismeri a vállalatot.


Azt szeretném kérdezni, hogy milyennek mondhatóak itt a fizetések és a légkör?

Bármilyen pozíció érdekel, már viszonyításnak is. Kifejezetten a mérnöki, lean vagy esetleg logisztikai bérek érdekelnének, de bármi jó lenne, hogy több infóm legyen.


Jó itt dolgozni?


Minden infót köszönök

2022. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Viljam Fiser ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló. Ha írsz konkrétabbat h. mennyi a munkatapasztalatod milyen munkakörből akkor lehet tudok egy közelebbi becslést megadni,én is a fentebb említett munkakörök egyikéből vettem ki a részem.
2022. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!