Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vitesco-nál (Debrecen) milyen...

Vitesco-nál (Debrecen) milyen dolgozni? Elvárások, légkör, fizetés? Operátori, technikusi pozíciók érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 07:51
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

A fizetés nagyon alacsony, amíg be nem lengetsz egy ellenajánlatot, leszarnak, aztán hirtelen lesz pénz.

A 9-es kérdezőnek válaszolva, én is ezekben a pozik egyikében voltam, a hangulat nagyon erőszakos, folyamatos ordibálás, csapkodás, dobálózás, csodálom, hogy még nem jelentették fel a céget..

2022. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Viljam Fiser ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok.


Nos én már viszonylag hosszabb ideje nyugodtabb vizekre eveztem,véleményem szerint és ex-munkatársak elmondásaiból ítélve sokat szelídült ám a hangulat (jó oké,talán a logisztikát kivéve,ők elég sokszor kapták az ívet,én az ordíbálós sztorikat is csak és kizárólag onnan hallottam :D,)

Ha diplomás vagy,akkor debrecenihez képest jó fizura számíthatsz,de cserébe el is várnak ám érte. Ha valaki diplomásként alacsony fizuval dolgozik a Vitesconal az csak a saját hibája,senki másé.

2022. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Van már home-office a cégnél? :D
2022. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Viljam Fiser ***** válasza:

Van persze, a NAG3-at a kiskertből gyártom :)


Viccet félretéve attól függ,ha nem vagy a gyártási folyamatokért közvetlen felelős,akkor minden további nélkül lehetséges.

2022. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#14 Milyen területen vagy a cégnél?
2022. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Viljam Fiser ***** válasza:
folyamat mérnök
2022. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Fizuk milyenek? Mennyit kap egy pályakezdő?
2022. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom senkinek a céget. Elüldözik az embereket. A beszerzés gyenge (hibás rendelési rendszer stb.) Sokan felmondanak. A főnökök szemetek... elküldözik az embereket (folyamatmérnökök, minőségügyisek, operátorok mennek el napi szinten).
2023. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18 De miért történik mind ez?
2023. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Miért történik mindez?


Egyrészt a vezetők alkalmatlansága, másrészt az alacsony fizetések. Az egyik autóipari cég pl dupla annyit fizet, mint a Vitesco. De a másfeles szorzó garantált.

A köpősökről nem is beszélve....

2023. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!