Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 220-230 óra hegesztés,...

Havi 220-230 óra hegesztés, ami nehéz fizikai munkaként van meghirdetve mennyire durva? Hogy lehet ezt bírni? És mennyit fizethet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hegesztő, csak láttam egy hirdetést...

És hát ez nagyon sok!



2021. máj. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hiába fizetne mondjuk nettó 300 vagy 400 ezret, ez tényleg rohadt sok, és órabérre leosztva nem is lenne jó pénz.
2021. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1800 nettótól indulnak a bérek óránként.Ez persze vidéken.Robot hegesztő kb 2500-3000ft óránként nettó.
2021. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Németországban? Azt hallottam ott millió fölött is lehet keresni.

Nálunk ez az óraszám nem legális, azért gondoltam.

2021. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig lehet bírni de otthon csak aludni fogsz.

Beszéltem olyannal aki Németbe ezt csinálta, maximum vasárnap ha nem dolgozott de volt amikor akkor is nyomta,fárasztó meló.

Napi 8 órában és heti 5 nap még oké,de ez a 220-230ó már nem.

Ő ki bukott és haza is jött,szegény eléggé ki is égett,de ott 230ó tól állítólag többet dolgozott.

2021. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem. Ezt Magyarországon hirdették...

Heti 5 napban 10 óra, + minden hónapban egy vagy két szombaton még be kell menni.

Nekem így jött ki az átlag 220-230 óra...


Németországban nem pont hogy kevesebbet lehet dolgozni a törvények alapján mint itthon?

2021. jún. 1. 03:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Itthon dolgozzon ennyit a góré.


Gondolom de,pontosan nem vagytok ezzel tisztában,nem tudom az ottani szabályokat.

2021. jún. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!