Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonald's-ba diákként dolgozni?

McDonald's-ba diákként dolgozni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek interjúra. Érdekelnének a vélemények a mekis munkáról és tapasztalatok aki már dolgozott mekiben. Diákként jelentkeztem. Tanulás mellett.

2021. jún. 1. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajtós meló, de ha megmaradsz, akkor van egy fix helyed, ami jól jön, mert most eléggé pang a diákmunkák száma.
2021. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elmegy
2021. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Első héten kedves mindenki, második héten türelmesek, harmadik héten kíváncsiak aztán már csinálsz mindent IS, akár mások helyett is, mert te vagy a kopasz :)


Én 1998-2000 között "gyorséttermeztem"


A legextrémebb feladatokat sorolom csak fel dióhéjban, amik már nem az "Üdv nálunk, de jó hogy itt vagy" kategóriába tartoznak.


- Fagyasztó kimosása sikálása

- Lefolyók, zsírfogók, csatorna kipucolása

- Galambszar lemosása az ablak feletti napernyőkről dörzsivel.

- Csikkszedés a parkolóba

- Szemétprés kimosása, hulladék bálázás, pakolás.



Aztán ha kell nyomás vissza szó hang nélkül a konyhára / kasszába vigyorogni!


Egy fix...


Megtanulod megbecsülni a jó munkát, és értékelni a tanulást

mert az ilyen "gyorséttermek" kb: a munkatáborokhoz hasonlítanak egy idő után.

2021. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 1. 21:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket.
2021. jún. 1. 21:08
 6/10 anonim válasza:
100%

Én nemrég kezdtem diákként, eddig nekem jó. Nyilván pörögni kell, de ezzel szerintem mindenki tisztában van.

A betanítás nem igazán történt meg nálam, csak igyekeztek meg meg mutogatni, hogy mi hogy van. Figyelni kell nagyon és megjegyezni, kérdezni viszont MUSZÁJ, akar többször is, de muszáj, inkább kérdezz, mint hogy elrontsd.

Nálam a munkatarsak nagyrészt kedvesek, nyilván van olyan aki türelmetlen, bunkó na az ilyet nem szabad magadra venni és lesüllyedni az ő szintjére.

Nyugodtan írj, ha van kérdésed.

Ja és megvalami, munkahelyre dolgozni mész szóval ne ossz meg magadról túl bensoseges infokat. Sose tudhatod kiben bízhatsz.

2021. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sikerült a felvételi, tegnap volt az első napom. Szemétválogatással, csikkszedéssel és takarítással kezdtem. Nem erre számítottam. Nem mindenki ezen a téren kezdett.
2021. okt. 9. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

3 As azt nálunk takarító csinálta.

Vagy nallatok nem alkalmaztak takarítót?

2021. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7kamuzol. Ha nem írd meg melyik neki mert ilyen nincs
2021. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es de van, nem fogom az éttermet megmondani. Miért kamuznák saját tapasztalatomról? Arra vagyok kíváncsi, hogy hol van még ilyen.
2021. okt. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!