Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy bizonyos kor utan, ha mar...

Egy bizonyos kor utan, ha mar nem jo a langyos kozszferas munkaja, akkor jobb, ha megdoglik? 36 F.

Figyelt kérdés
Ugye eddig elvoltam a langyos netto 220-230 ezres fizetesemmel, de lett egy parom es most mar nagyon nem eleg ez. Valtani akarok, de 3 honap alatt mèg nem sikerult. Van remeny?
2021. jún. 4. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nincs remeny, meg soha senkinek nem sikerult kozszferabol atmennie versenyszferaba.
2021. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Van, de nem túl jók a kilátások.
2021. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mas perspektiva? Gondolom marad kulfold
2021. jún. 4. 12:36
 4/24 A kérdező kommentje:
Vagy a nyugdijas kamionaoforos szakma...
2021. jún. 4. 12:37
 5/24 anonim ***** válasza:
van
2021. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Mit csináltál az eltöltött idő alatt? Nem képezted magadat valamivel?


Én is közszférás vagyok, viszont én képzem magamat, hogy ne kerülhessek olyan helyzetbe, mint ami neked alakult ki. Már most is gyarapítom a portfólióm, amellyel egy versenyképes vállalkozás kiindítható lesz.

2021. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem említettél: Mihez értessz?
2021. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hat ööö. Jo eroben vagyok, napi 12 orat is birok dolgozni nagy teherbirassal (177 cm, 86 kg-szinte mind izom, mivel evek ota edzek). Lehet csak gyari munkasnak lennèk mar jo. Vagy mosogatni kulfoldon.
2021. jún. 4. 13:19
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Azért gyári munkásnak nem biztos, a külföldi mosogatás már inkább, de ha levonod az utazás, lakhatás költségeid nem sokkal fog több maradni mint most és akkor még a pároddal se vagy aki miatt elvileg csinálod...


Ezek helyett sokkal reálisabb lenne az építőipar, segédmunkásként ha bírod.

2021. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem több eszem van, mint egy gyari munkasnak, nem lenezve oket. Szoval arra talan jo lennèk. Vagy buta kamionosnak. Csalad nem erdekel, nem prioritas.
2021. jún. 4. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!