Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lakhatási támogatás?

Lakhatási támogatás?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként szeretném felvenni a támogatást. Olvastam olyat valahol hogy valaki azért nem kapta meg mert a közelében volt állás ez mennyire lehet valós?

És a kiírásban olvastam olyat hogy a fizetés bruttó270ezret nem haladhatja meg ha ezt meghaladja a fizetésem akkor már nem vagyok jogosult?



2021. jún. 5. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olvastam olyat valahol hogy valaki azért nem kapta meg mert a közelében volt állás ez mennyire lehet valós?"


Telesen valós, hiszen ennek a támogatásnak pont az a lényege, hogy azoknak szól akik az eredeti lakhelyüktől jóval messzebb helyezkednek el.



[link]


"A támogatás annak állapítható meg,

aki nem rendelkezik lakóingatlannal a munkavégzés helyén, valamint olyan településen, amelynek a munkavégzés helyétől való távolsága nem éri el a 100 km-t, vagy amelytől a munkavégzés helyéig, tömegközlekedési eszközzel történő oda-és visszautazás ideje nem éri el az 5 órát (az utazási időbe beletartozik a várakozási és átszállási idő is)"

2021. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam hanem hogy lakóhelyétől messzebb helyezkednék el, de van munka lehetőség közelebb is
2021. jún. 5. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy emiatt elutasíthatnék, basszus nincs Magyarországon olyan település ahol 100km-es rádiuszon belül szó szerint SEMMI munka ne lenne. Szóval ilyen alapon bárkinek visszautasíthatnák a kérelmét.
2021. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!