Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben ha esedékes lenne a munkaváltást?

Figyelt kérdés
Valószínűleg fél éven belül meg fog szünni a jelenlegi munkahelyem. Szakirányú végzettségem nincs, de sajnos nincs semmi ötletem, hogy merre orientálódjak. Nézegettem az álláshirdetéseket de elég siralmas a felhozatal, úgy érzem azért többre is képes lennék, mint hogy 12 órába kartondobozokat hajtogassak vagy hasonló.
2021. jún. 6. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Sokan képesek lennének annál sokkal többre is, de mint írtad ez a felhozatal, ezt kell vállalni.
2021. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Némi szerencsével lehet találni értelmesebb munkákat is, csak nagyon el vannak ezek rejtve. De azért írtam ki a kérdést, hátha valaki tud mondnai valami okosat.
2021. jún. 6. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Itt olyat senki nem tud mondani. Magad kell megtalálnod a lehetőségeket. (azt a keveset ami van)
2021. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért vártam bármi értelmes választ ezen az oldalon. 😂
2021. jún. 6. 09:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vártál itt tényleg. A jobb munkahelyekre mindenki ismerőseit, családtagjait szervezi be és nem egy vadidegent egy névtelen internetes oldalról. Marad az önálló keresgélés.
2021. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%
Az a baj, hogy a többhöz általában valamilyen végzettség kell. Ha van rá lehetőséged tanulj valamilyen szakmát. Ha nincs, akkor esetleg még húzhatod egy ideig és böngészhetsz, hátha bejön az az egy jó munka, de már nem maradt valami sok időd. Ha nem fog megtörténni muszáj leszel a silány felhozatalból választani. De ezeket gobdolom magadtól is tudtad, más lehetőség viszont nincs, így nem igazán tudom, hogy milyen választ vársz.
2021. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én átállítanám linkedin-en, hogy kereshetnek recruitereket. Neked nulla végzettséggel két lehetőséged van. Elmész gyári melóra, vagy bármilyen segédmunkára, amit többnek érzel a dobozhajtogatásnál, vagy nekiállsz képezni magad. Esetleg párhuzamosan a kettőt
2021. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

@ 10:01


igen, ez a koncepció tök jól hangzik, én is gondolkodtma valami hasonlóba, de mik azok a dolgok, amit 8 órás munka mellett idestova fél év alatt el tudok sajátítani úgy hogy azzal a munkaerőpiacon labdába rúghassak vele?

2021. jún. 6. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

#8: Azért az okj képzési listát, és a környékeden induló aktuális képzések tanrendjét ne kelljen nekünk végignézni helyetted


#7

2021. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyen emberek inkább ne is, akik ennyire képben vannak, miközben az OKJ-s képzési rendszer 2021 elején megszünt. Nem mellesleg ezek általában nem 6 hónapos képzések és nagyon nehézkes a megoldásuk egy 8 órás munka mellett.
2021. jún. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!