Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeritetek ez az E-help kft...

Szeritetek ez az E-help kft valós? És ha nem, minek hirdet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan, minden nap hirdetik magukat a jófogáson, de sosem reagálnak sem nekem, sem köreimből másoknak sem.

Pl:


[link]


[link]



2021. jún. 6. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj be hozzájuk:

"IRODÁNK: 1106 Budapest, Fehér út 1. B. lépcsőház 7. emelet 703."

Egyébként úgy tudom, hogy minimál órabért fizetnek, annak ellenére, hogy Pesten vannak a munkáik és az alapján amit leírtál és olvasni lehet az interneten, nem is vesznek fel akárkit. Ez a választható nap és óraszám velejárója.

2021. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek rehabos munkák
2021. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De legalább válaszolnának, első. Tudod, illem.

Mivel rengeteg ismerősömnek sem válaszoltak, és elég magas végzettségűek vagyunk, ezért merült fel hogy miért nem reagálnak a meghirdetett e mail jükre. Akkor írja vissza, hogy betelt/nem megfelelő.

Ez egy-két szó.

Egy két perc.

2021. jún. 6. 13:29
 4/8 anonim válasza:
R0had'ek banda... Tényleg nem lehet őket utolérni. Én más munka miatt kerestem őket. Amúgy a ’jofogassal’ ugyanez a szitu, nem sokszor használom, de nem emlékszem, hogy akárcsak egy automatikus üzenet is jött volna egy munkáltatótól is! Ez a nagy büdös helyzet magyarisztán munkáltatói kultúrájával kapcsolatban! Aztán meg megy a rinya, hogy menekülnek innen az emberek, meg nem akarják teleszülni a Kárpát-medencét közmunkás-jobbágyokkal... Kicsit elkalandoztam, de ez mit sem változtat a tényeken!
2021. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia! A cég valós,és bejelentett munkaviszonyod lesz.

Érdemes telefonon vagy személyesen érdeklődni,hogy mikor lesz a munkával kapcsolatos felvilágosítás. A fizetést korrekten megkapod.

2022. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én dolgoztam nekik HR-en (habár nem így lettem bejelentve), elég szedett-vedett banda. Nem csak a túlórákat, hanem a ledolgozott órákat sem fizették ki rendesen. Az interjúztatás folyamata is nevetséges volt náluk, utólag már szégyellem, hogy segítettem nekik felvenni embereket. A főnökkel sose találkoztam, de a "kutyája" előszeretettel alázta a beosztottakat. Levonta a szüneteket (amiket megtiltott, hogy kivegyünk), és igyekezett mindenkit még a próbaidő lejárta előtt kirúgni, hogy ne kelljen az előlegesen beígért magasabb bért kifizetni. Valószínűleg így maradtak még fenn...
2022. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vass Zoltán2 válasza:
Igen valós. Dolgoztam nekik több mint 3 évig az irodában. Jó a csapat, és mindig időben és pontosan jött a fizu. Szerintem az előttem szóló egy másik cégre gondol, mert több E-help is van, Amelyik az Örs vezér téren van én arról beszélek, Ők maximálisan normálisak, ajánlom Őket. Ja és a főnök ott minden nap bent van, tehát innen is gondolom, hogy másik cégről beszél.
2023. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is arról beszéltem... :) Abban az időben, amíg én dolgoztam, egyszer sem láttam. Nem volt Zoltán nevű kollégám se.
jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!