Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 40 óra, szakirányú...

Heti 40 óra, szakirányú munkavégzés mellett zavar, hogy az egyetemen nem teljesítek elég jól, pedig képes lennék rá. Titeket zavarna ez, vagy voltatok ilyen helyzetbe? Lehet munka mellett is jól teljesíteni egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, személyes sztorikra lennék kíváncsi, hogy ki hogy birkózik meg ezzel. Február óta dolgozom teljes munkaidőben, mellette pedig egy új szakot kezdtem, ami nagyon szorosan kötődik a munkámhoz. Sajnos úgy érzem, hogy hiába szeretnék jól teljesíteni, egyszerűen olyan fáradt vagyok miután hazaesek, hogy nincs erőm elővenni a könyveket, a vizsgákat leginkább túlélem.


Szerintetek ez természetes vagy "illene hozni" egy jobb jegyet? A diplomám jegye valószínűleg semmire nem lesz hatással.


2021. jún. 7. 19:15
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
Szintúgy zakatolunk, most is tanulnom kéne holnapra.
2021. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A maximalizmusomat félretettem és úgy voltam vele, hogy sikerüljön, az a lényeg. Inkább értsem, mint magoljam. Próbáltam inkább hétvégén tanulni, vagy szabit kivenni rá, de munka után már sosem volt agyam tanulni, így ezt elengedtem. Meg lett és egyébként marha büszke vagyok magamra, hogy végig csináltam. 4-essel zártam, ami lehetett volna 5-ös is, de a kutyát nem érdekelte sosem egyik diplomám jegye sem. :D
2021. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!