Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 300 ezres fizetés mellé 130...

300 ezres fizetés mellé 130 ezer albérletre sok?

Figyelt kérdés
Ha azt vesszük, hogy nem vagyok nagyétkű, de normális minőségű élelmiszereket vásárolok, plusz bérletet, és diákhitelt törlesztek? Egyéb káros szenvedélyem (dohányzás, alkohol) nincs, ezekre nem kell költenem. Ti, akik hasonló mennyiségű pénzből gazdálkodtok, hogy jöttök ki belőle, mennyi jut albérletre?

2021. jún. 8. 17:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"havi szinten 50-80-ezres alberlet az amit nem tekintenek soknak"


De ezt amúgy hogy? hogy az alját fogjam meg: 50-ért szerintem szobát is alig találni Pesten.

2021. jún. 8. 20:34
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországon mi ez a saját lakás mánia?
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
pályakezdőként nem rossz ez a fizu, mondjuk nem is valami sok. pár év tapasztalat után már jóval többet lehet keresni, majd fogsz biztos
2021. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Jó lesz kezdésnek.
2021. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

12-es

Talán az hogy Nyugaton már beletörödtek az emberek hogy rabszolgaként élnek a földesuruk lakásában, életük végéig tömik a zsebét, mert már több 300 millió egy lakás ott városban,szerencsére még itt nehezen fogadják el

2021. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
#15: Kedvelem a párhuzamos univerzumod.
2021. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
27%

Én a tiédet,16-os.

A németek azért élnek albérletben mert annyira tudatosak és kiszámolják hogy igazából a lakás tulajdonos jár rosszul és a lakástulaj ráfizet az ő lakhatásuk biztosítására.

A valóság az hogy akkora összeg már nyugaton az ingatlan hogy a lakosság 75% sosem kerülhet ki albérletről,max ha egy utolsó retek zsákfalut választ

2021. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
#17: A hanyatló Nyugat. Nyomorgó németek. De szar lehet Jürgenéknek, nem értem miért nem költöznek Magyarországra.
2021. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

18-as

Lakhatásról beszélünk, saját lakásuk Németországban az átlagnak soha a büdös életben nem lesz mert nem engedhetik meg maguknak.

Attól még élhetnek jobban mint itt. De a fizetés 3/4 albérlet, a néhány proli magyar aki kimegy,mosogató takarító gyári szolga,általában munkásszálón 6 másik emberrel él és veri a nyált hogy mennyivel jobban kijön, esetleg 3 baráttal nőjével és együtt bérelnek lyukat.

Aztán 10 év gyűjtés után ide jönnek venni ingatlant, miért nem németbe?

Jah ott még egy félid összedőlt viskóra se lenne elég a pénz

2021. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Én huszonévesen csak szobát béreltem, pláne míg egyedül voltam. Igaz 120ezret kerestem 1 évig, utána már többet. De inkább vettem egy lakást és most fizetek érte össz-vissz 25ezer rezsit és a maradék 280ezremet másra költöm
2021. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!