Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyermekkorodban a szüleid...

Gyermekkorodban a szüleid játszottak veled vagy nem és felnőve mi lett a munkád és hogy boldogulsz az életben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem játszottak velem, folyamat egyedül voltam, mert anyám dolgozott, apám meg ivott.


Jól boldogulok, jól fizető állásom van, ha van egy célom, azt tűzön-vízen át elérem.

2021. jún. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Velem sem játszottak. Tesómmal megoldottuk.


Az életem egy csődtömeg. Bár nem hiszem, hogy jelentősen befolyásolná az, hogy nem játszottak velem. Inkább csak én vagyok balf@sz.

2021. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem játszottak, anyukám minden este mesélt is nekem, bár inkább a tanulás terén foglalkoztak velem rengeteget. Okos voltam, kitűnő tanuló, de ennek nem sok értelme volt, mert beilleszkedni képtelen vagyok, mindig mindenhol mindenki utál engem.

Ennek megfelelően életképtelen felnőtt lett belőlem, szociális fóbiám van, így a karrieremben sem vagyok sikeres, bár a fentiekhez képest még az is csoda, hogy bármit is meg tudtam valósítani.

2021. jún. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem játszottak velem csak a szobámban ültek mert abban a szobában volt fűtés és ott néztek tévét.

Ha rosszul tanultam megvertek, de rosszul tanultam akkor is így mindig veres volt a vége.

Rosszul kezelem a társaságot, kisebb társaságban imádnak de alapvetően introvertalt vagyok


Életben: mit tudom én. Fővárosi sznob környéken lévő hazam van hitelmentesen, 2 szinte új autó, tartalék lakás is, 2 gyerek 1 feleség, szerintem látszatra reference szinten vagyok.


Belül. Hát nem is tudom a gyerekeket imadom, de nem biztos hogy az ilyen élet való nekem.

2021. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem rengeteget játszott anyám hétköznap, társasjáték, kártya, diavetítés. Viszonylag jól fizető munkám van, most akarok váltani több fizetésért.


A férjemet totál lesz.arták gyerekkorában, bár mondjuk az még talán a jobbik eset lett volna, inkább úgy mondom gyakori volt a lelki terror, szidás. Beszélgetés nuku. Most tanul 30 évesen, hogy azt csinálhassa az életben, amit szeret. Mellette dolgozik is, szóval mi most isszuk a levét a csodálatos családjának. Már gyerekünk is van, saját ingatlan egyelőre a kanyarban sincs kilátásban, de azon kívül nagyjából mindenünk megvan, amire vágytunk.

2021. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettőnek mi köze van egymáshoz?
2021. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!