Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Novemberben regisztráltam egy...

Novemberben regisztráltam egy társkeresőre és előfizettem azt hiszem 1 hónapot . A mai nap jött egy levél hogy tartozom 22 ezer forinttal, mennyire érdemes az ilyen oldalak fenyegtéseit komolyan venni? Egyébként egy Német ügyvédi irodából jött.

Figyelt kérdés
Csakaszex.hu ez az oldal. Mikor belépek az adatlapomba folyamatos a kepembe tolja a fizetést és mást nem is enged. Másik megjegyzes: ezen az oldalon ugyanezzel már került ki kérdés és az illető ki is fizette a tartozást és utána sem hagyták békén. Bankszámlámról egyáltalán nem vontak le összeget .

2021. jún. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Levél? A címedre? Vagy email? Komolyan megadtad a címedet?
2021. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú kommentelők kíméljenek!
2021. jún. 18. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdés volt, de ha neked már ez is rosszindulatú, akkor majd válaszol más.

Mondjuk ezzel akkor meg is válaszoltad a kérdést...

2021. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor kérdés törölhető! Ne fizesd ki a tartozásod. Majd jönnek a behajtók, rendőri kísérettel.
2021. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak álltalánosan írtam ki és az 1.-nek írtam. ( később mint ahogy a válasz érkezett)
2021. jún. 18. 15:03
 6/10 A kérdező kommentje:
*Nem az elsőnek
2021. jún. 18. 15:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem pontosan hogy megadtam volna a pontos címem ,de a címemre jött.
2021. jún. 18. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Elolvastad az apróbetűst is mikor regisztráltál? Ha nem mondtad le egy hónap után, az előfizetés tovább él. Jogosan kérik tőled a lóvét.
2021. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Novemberben regsiztráltam. Nem lenne problémám fizetéssel és valószínű fogok is , viszont az furcsa hogy nem tudom még a saját profilomat sem megtekinteni, mert bárhova kattintok folyamatosan a fizetési opciót tolja az arcomba.
2021. jún. 18. 15:13
 10/10 "Hannover96" válasza:
Szerintem ne fizesd be. Én tuti nem tenném. Mondjuk vigyázni kell az ilyen oldalakkal, jobb, ha semmilyen előfizetésbe nem mész bele, mert nehéz lemondani. Én belefutottam, Tinderen gold előfizetés, 8062 Ft-ot vontak le a számlámról. Rohadt nagy lehúzások vannak ezeken a társkeresőkön.
2021. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!