Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teedy kft. -n (Vasvár) kereszt...

Teedy kft. -n (Vasvár) keresztül ment-e már ki valaki külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?

A regisztrációs díj miatt kérdezem,hogy nem-e átverés.


2010. aug. 26. 08:04
1 2 3 4
 1/34 susylany válasza:
Én a helyedben nem fizetnék semmit.A Kft adószámát visszaellenőrizve egy zalaegerszegi szállítmányozási Kft-t dobott az APEH oldal.Regisztrációs díjat egy komoly közvetítő cég sem kér,hiszen jutalékot kapnak,vagy az 1. bérből levonják.Nekem munkavállalói engedély költségére hivatkoztak,de azt pedig a munkáltató kéri ki.Egy másik ismerősöm közölte,hogy van munkavállalóija,ami nem tetszett nekik és a személyes jelentkezést,találkozást is visszautasították.Nem mellesleg a hirdetésben megadott telszám titkosított a tudakozókban.-'komoly cég...'Ne dőlj ennek be,sőt add tovább!
2010. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tájékozatást!
2010. okt. 13. 12:52
 3/34 anonim válasza:
Szeretnék kérni mindenkit, aki tud valamit a teedy kft-ről, írjon nekem, mert mi regisztráltunk, és nem tudjuk mire számíthatunk. Köszönöm előre is.
2010. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:

Kedves Fórumindító!

Azt hiszem, egy cipőben járunk, mert én is regisztráltam a kft-énél pár hónapja és én se tudom, hogy mi lesz a folytatása, mindenesetre kezd gyanúsnak tűnni a dolog. A díjat én is befizettem, pár hete érdeklődtem a munkával kapcsolatban, örömmel értesítettek, hogy fel vagyok véve idénymunkára egy külföldi országba. Azóta viszont semmi hír róluk. A hölgy a telefon végén azt mondta, legyek türelemmel, kapni fogok egy hivatalos levelet a szerződésről, illetve lesz egy találkozó is ahol mindenről tájékoztatnak. Levelet azóta nem kaptam, már egy hete hívom őket folyamatosan, de a vonal mindig foglalt… Holnap lesz egyébként a találkozó, elmegyek rá már csak azért is, de nem sok reményt látok benne.

Susylany válasza alapján tényleg elég komolytalan ez az egész, nekem az is furcsa, h csak postafiókjuk van és nem rendes címük, szóval még meg se lehet őket keresni…

Ha gondolod priviben megtárgyalhatjuk a dolgot!

2010. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:

Kedves sorstársaim!

Azért érzem fontosnak,hogy én is irjak , mert sajnos én is igy jártam ! a céget már 1 hete nem lehet elérni telefonon !e-mailre sem válaszolnak!lehetetlen velük felvenni a kapcsolatot.Sajnos én is befizettem a regisztrációs dijjat,nekem is azt mondták,hogy megvan a munkám és november elején már kezdhetek is dolgozni ausztriába . A hölgy közölte velem is , hogy majd kapok egy meghivot a személyes szerződés kötésére , de még a mai napig sem kaptam semmit . Információm nincs a találkozó időpontjáról . Nekem az a véleményem , hogy aki kifizette a regisztrációs dijjat velem együtt,az elfelejtheti azt , hogy ő bármikor is kijut ezen a cégen keresztül . Azt gondolom , hogy nagyon megégettük magunkat , de amig csak tudjuk tartsuk frissen és életben ezt a forumot , mert biztos , hogy még sokan vannak a mi helyzetünkbe . Talán , ha nem tűnünk el innen , akkor ránk találnak többen is és valami féle összefogással érdemes lenni elmenni redőrségre !!!!! - valamint talán azok észre vesznek bennünket mások is akiket , majd ezek után szeretne ez a cég behúzni a csőbe . Szerintem , ha nem fog bármiféle változás történni jövő héten péntekig , vagyis oktober 29 - éig , akkor bitos , hogy egy nagy csalás áldozatai lettünk . Én még várok 29 - éig , bár kicsi az esélye , hogy lesz munkám a cégen keresztül . Bárki irjon , ha van valami infoja a cégről ! Elöre is küszi!

2010. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Sziasztok! MI is vagyunk páran a baráti körömben akik beleugrottunk ebbe a dologba..ha gondoljátok beszéljünk össze privibe..
2010. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos mi is vagyunk egy páran. Írjatok, hogy minél több infót megtudjunk. Köszi: Zsuzsi (ezt csak az ismerősöm miatt írom ide)

2010. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 susylany válasza:
Mondjátok,aki befizette a díjat mire hivatkoztak és mennyit kértek?Mire fizettetek?Csekket küldtek,vagy simán postáztátok?Én már csak kíváncsiságból is kértem e-mailben,hogy írjanak folyószámlaszámot,hogy minél gyorsabb legyen az ügyintézés,de erre már nem érkezett válasz-számlaszám után egyszerűbb megtalálni egy fiktív céget is nyílván és annyira nem hülyék.Kérlek benneteket maradjunk kapcsolatban.Még szükségünk lehet egymásra.Aki bevállalja az okt.29-ét írja meg légyszi mi volt-ha lesz valami,ha meg nem azt is.Nem szabad hagyni,hogy így palira vegyenek embereket köztük minket is.Fel kell jelenteni őket összefogással...
2010. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Eve001 válasza:
Sziasztok!Én elindítottam már a dolgot,sok mindent nem lehet tudni,de összefogással többre megyünk.Ha gondoljátok keressetek priviban,amit tudok elmondok,de sajna nem elég még!Mindenkinek szép napot!
2010. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:

Sziasztok!

Én pillanatnyilag annyit tudok,hogy Zala megyéből az ismeretségi körből és azok ismerősei,stb...egy láncként jelentkeztek a Teedy Kft nél és mindenki befizette a pénzt , senik nem tud semmit , ha jók az infóim , innen már közel 40 en vagyunk , csak a környező városokból,falvakból úgy 50 km-eres körzeten belül . Szerintem igenis érdemes foglalkozni komolyan az üggyel ! Szerintetek ?

2010. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!