Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmazottként, állandó...

Alkalmazottként, állandó "home office-ban" a 8 óra munkaidőbe van szünet, vagy mivel itthoni, nincs?

Figyelt kérdés

Tehát ha 8-kor nekiállok, akkor pisi - kaki - kaja szünet a munkába nem számít bele?


Mérni kell a feladatokkal eltöltött időt és eddig mindig 8 óra 20-25 percre jött ki... tényleges munkával, mert ugye arra törekedtem, hogy a munkavégzés legyen 8 óra


2021. jún. 24. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
akkor hozzátoldasz mindenhez még pár percet, hogy kijöjjön a 8 óra, ne legyél már életképtelen.
2021. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az lesz, mivel vezetnem kell, gondolom ránéz, azért kérte, hogy vezessem.. :D


Kötetlen igen, 8 órás, akkor csinálom, amikor akarom, nem kell feltétlen 8-16ig, de én szeretném úgy csinálni, mintha irodás lenne, hogy legyen egy rendszer

2021. jún. 24. 10:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt ilyen szigorúan venni. A szünet is az adott munkával töltött idő, hiszen nem gépet béreltek.
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ok köszi, nem kell bántani azért :D
2021. jún. 24. 10:33
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kb 4 oranyi melo jon ki a 8 orara. Nem kell elszamoljunk az orainkal. En xboxozni szoktam
2021. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 óra+45 perc ebédszünet van.

Senki sem szól,ha munka közben elmész boltba vagy bármi,de a munka azért legyen meg nyilván.

De nem monitoroznak minden egyes másodpercet.

2021. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!