Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek most az...

Mennyit keresnek most az eladók a Zara üzletekben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

KB nettó 180 ezer Ft.


Van alapbér és mozgó jutalék az üzlet forgalma alapján + Muszakpotlekok, mivel van esti és hétvégi munkavegzes is( 18.00 után 30%,vasarnap +50%,igy ez sokat változtathat a béren)

2021. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Barátnőm betshkaban dolgozik részmunkaidőben általában 150-et kap vagy kevsebbbet…
2021. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

*bershkában

*kevesebbet

2021. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
30 órásként körülbelül 120 ezret kaptam.
2021. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratnom 2 eve lépett ki, neki kereken nettó 1000 volt a pótlékok nélküli órabére. (80 óráskent 80 ezer Ft)
2021. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy budapesti Zarában dolgoztam 1,5 évig (2018 nyarától 2020 elejéig) és heti 20 órában megvolt a 110 ezer. A 30 órások 170-180 ezret kaptak, a főállásban dolgozó volt kollégáim pedig bőven 200 felett (220-230). Nekem 4 órásként okés volt keresetkiegészítésnek a meló, de magasabb óraszámba nem bírtam volna és bevallom, örülök, hogy 2 éve vége. Az a munka egy iszonyat!
2021. nov. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki mondja, hogy a Zara híresen a legrosszabb munkahelyek egyike. Hogyhogy?
2021. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Utolsónak válasz. Nehéz megmondani, elég komplex a probléma ott. Én vezető beosztásban voltam az irodában 2 évet, de a boltban kezdtem kötelező gyakorlaton, persze nem reklámoztam milyen poziban vagyok a cégnél. Az 5. nap derült ki, utána elkezdtek velem kivételezni, mert magasabb volt a beosztásom.

Alapból szerintem nem lenne rossz, és a legtöbb munkahely kevésbbé rossz lenne, mint amilyen. Itt is inkább az emberek rontják el. Sok a lekezelő, fellengző, bunkó, egyszerűen olyan hangot engednek meg maguknak, hogy kocsmába se stílus. Hozzájön még egy alap rosszindulat 1-1 embernél. Sajnos az a kevés normális és intelligens nem igazán tudja ellensúlyozni, ill. aki befolyásolható egy idő után "átveszi" a stílust, láttam ilyet, sajnos. Az emberi tényező rengeteget számít, még egy rossz munkahelyet is jobbnak élsz meg, mint amilyen, ha jó emberekkel dolgozol együtt. Itt semmi se volt okés. Ha szívvel-lélekkel típus vagy, akkor még egy nagy adag csalódás is jön a tehetetlenség érzethez.

2022. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Fu, annyira igaz amit az utolsó írt. Én is a ZARA-ban dolgoztam egy évet. Én szerettem vmiért. Magát a helyet. De emberek nélkül kb. Nem is tudom. Igazából azért is rossz, mert konkrétna brutálisan kidolgozod a lelked, és igazából meg se becsülnek. Én pl tényleg az a szívvel lélekkel típus vgyk, és kb pont leszarta mindenki, hogy te kedves vgy, vgy barátkozó típus. Rettentően sok a köcsög, azt nem veszik észre ha jól dolgozol, kb mindig csak a hibáid emelik ki. Ugyh nagyon igaz amit az utolsó írt.

Szóval en egy ideig szerettem a zara-ba dolgozni, utáa pedig kb már az öngyilkossági gondolatok keringtek bennem annyira mélyre sikerült kerülnöm. A kollégák nem becsülik meg a másik munkáját, és fizikailag is elég megterhelő. Menj be egy zaraba, latni fogod, hogy ki be tologatnak fekete ruhaszállító biznaszokat. Időre kell kihordani a ruhákat, mert itt menet közbe is megy a ruhafeltöltés, mert rengeteg a vásárló.



Illetve a 6-os válaszoló az aki még igazat írt, 20 órába, 25 év felett, megvan a nettó 110 kb, és heti 40 órás kollégák tényleg megkeresték a nettó 200 000-at,de semmi időd, energiád nem marad emellett a munka mellett. Kb felkelsz, aztan munka után, beesel az ágyba. Még heti 20 órába is.

2022. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én két évet dolgoztam Zara üzletben. A női osztályon dolgozni valóban halál, a férfin viszont nagyon szerettem! A munkatársaim nagyon rendesek voltak és voltak húzós időszakok, volt sok laza is.

Én hamarabb láttam problémának egyébként azt, hogy jöttek a műkörmös, kikent kényes lányok a Zarába dolgozni, mert hogy szeretnek itt vásárolni, tuti jó lesz itt melózni is, aztán büdös volt nekik a munka nagyon sok esetben, és olyankor nyilván nekünk kellett dolgozni helyettük. Sokan voltak, akik pár hónap után is olyan lassúak voltak (mind ruha pakolásban, mind lehajtásban), hogy nem mentünk velük sokra.

Pörgés van, de egyébként szerintem korrekt fizu jár érte, jó a technikai felszereltség (dolgoztam más ruhaboltokban is, azokhoz képest a Zara nagyon jó).

2023. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!