Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy számoltam kb. havi másfél...

Úgy számoltam kb. havi másfél millióval jól lennék már. Milyen munkával lehet ennyit keresni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Prostitúció.Naponta minimum 10 kuncsaft-60 ezer ezt beszorzos 30al:D:D:D


És 10 az a minimum ennél sokkal több meglenne egy nap.


Ha fiú vagy akkor meg futtas valakit,ha rinyál verd meg,a pénzét szedd el.

2010. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hátkösz. de most komolyan?
2010. aug. 26. 15:02
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

sok-sok tanulással és küzdelemmel. nem fogsz sehol sem kapásból másfél millát kapni. azért meg kell küzdeni


saját vállalkozás stb ami talán bejövős.


de kérdés, h mennyire vagy értelmes, kreatív mennyire okos ügyes stb. mert ha annyira amennyire értelmes a kérdés, akkor esélytelen.

2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem gondoltam, hogy a fenekemen ülök majd. miért nem értelmes a kérdés? gondolom persze pl. buszsofőr nem keres ennyit, de nem tudom kik azok, akik igen, ilyen embereket nem ismerek.
2010. aug. 26. 15:09
 5/20 anonim válasza:
Legyél légiforgalom-irányító te is!
2010. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

azért nem értelmes, mert ez nem úgy működik ,h xyz munkára ennyit meg ennyit kapsz. a tudást-tapasztalatot-kreativitást-kitartást stb díjazzák. így erre a kérdésre ebben a formában nem lehet válaszolni.


mondanám, hogy legyél politikus, de van olyan aki 230e BRUTTÓT keres és van aki bruttó másfél millát stb. azaz ez sem megfelelő válasz ,h legyél politikus. ergó előbb azzal legyél tisztában ,h mit tudsz vagy mit akarsz megtanulni profi szintre stb

2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Simor András, a nemzeti bank elnöke például megkeres havi két milliót.


Csakhogy most ő is szop, mert eddig havi 8 milliót keresett. De a kormány elvette a többit, hehe.


Inkább azon agyalj, hogy egyáltalán felvegyenek valahova, akár minimálbérért, ne ilyen hülyeségeken, hogy hogy tudnál havi másfél millát keresni...

2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Boxoló, énekes, programozó, mérnök, orvos - bármelyik meg tud keresni havi 1,5 millát. De a nagyrészük nem.
2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy kiszámoltad, mennyivel jönnél ki jól, de ha már kiszámoltad akkor tervednek is kellene lenni, hogy valósítod meg. Mihez értesz? Milyen képességeid vannak? Ezekkel a képességekkel mit tudsz megvalósítani? Bejelentett fix béres munkahelyen nagy valószínűséggel nem keresel ennyit, ha nincs megfelelő végzettséged és vezető beosztású munka nem jöhet szóba. Rögtön nem fogsz ennyit keresni, de egy idő után igen, de az utat magadnak kell megtalálni.
2010. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem több ismerősöm van, aki havi milliót visz haza. Többnyire protekciósak valami minisztériumon belül tisztséget töltenek be. Illetve van egy srác, aki programozó, és már ott volt egy komoly projekt kezedeteinél, és ezért ér ennyit a munkaereje, valamint az, hogy ezeket az infókat nem viszi el más céghez.

2010. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!