Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másfél éves gyerekkel lehetek...

Másfél éves gyerekkel lehetek légiutaskísérő?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ilyen kis gyerek mellett végezni ezt a munkát? Esetleg van az ismeretségetekben ilyen?
2010. jún. 15. 22:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem, ha csak nem akarod, hogy valaki mas nevelje fel a gyermeked. Nekem van egy ismerösöm, kb. 2 napot van otthon hetente, a többi 5 napon dolgozik es külföldön van.
2010. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Hacsak nem pasi vagy, és az anyukája van vele otthon. Szomszédunk is légiutas kísérő, volt, hogy 3-4 napig is távol volt, pedig eredetileg egy napra volt beírva, de berendelték Londonban egy másik géphez. Mióta babája van, azon töri a fejét, mit fog csinálni, ha lejár a Gyes-e.
2010. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :(
2010. jún. 15. 23:15
 4/5 anonim válasza:
szerintem lehet,most reggel elmegy londonba a járat,2 óra alatt oda ér,jön is vissza, ha nincs gond pihivel 5óra alatt megvan egy oda vissza út, én is repültem sokat,Bp-ről beért a repülő le se szálltak,de már ki volt írva hogy indulhat a beszállás,manapság már a repülő is úgy közlekedik mint egy busz,vagy vonat
2010. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, csak a légiutaskísérő nem biztos, hogy hazajöhet azzal a géppel, amivel tervezték. Bárhol utolérhetik (akár éjjel is a szállodában) hogy lebetegedett valaki, és be kell ugrania helyette, azaz ne a haza-járathoz induljon, hanem mondjuk a Koreai gépre kell felszállnia.
2010. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!