Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki nem tud egy helyet...

Valaki nem tud egy helyet Debrecenbe ahol egy 16 éves fiú dolgozhat?

Figyelt kérdés

Régóta keresek már. Néztem több diák szövetkezetet de vagy túl messze van a munka vagy 18+

Ha valaki tud esetleg valamit az nagyon hasznos lenne.

Egyébként sok fajta munkát elvállalnék kivéve ami nagy nyelvtudást vagy nagy informatikai tudást igényel.


Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.



2021. jún. 28. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézz fel pár diákmunkás oldalra. Ên nyíregyházi vagyok, de nem találok munkát, mert az összes közeli munka Debrecenben van.
2021. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Felnéztem a melodiakra meg a joker diákra meg a campusworkbe is.

A melodiakon egy van amit lehet 18 alatt de az is nagyon messze van, busszal egy óra lenne odaérni.

A többi oldalon van 1-1 ami jó de nincs túl sok infó meg azt nem tudom hogy ha beregisztraltam az oldalra utána el kell mennem az irodába vagy nemtudom.

2021. jún. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!