Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak egy bérszámfejtő...

Behívtak egy bérszámfejtő állás interjúra ahol teszt lesz. Mire számítsak és hogy készüljek rá? Régóta vagyok a szakmában de itt mindig tudok kérdezni, ott meg egy papír lesz előttem és sanszos, hogy nem fog menni. Mit gondoltok hogy készüljek rá?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eddigi tesztjeim során a törvények ott voltak mindig előttem és használhattam.

Nem szoktak amúgy bonyolultat kérdezni.

Azért a cafetéria adózása, műszakpótlékok, adókedvezmények számításai, túlórák számítása, kiírható e a túlóra ha... stb csak mennek csípőből nem?

2021. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hörpintős válasza:

Sehogy se készülj!

Felesleges.

Ahány ház annyi szokás. Nem számít, hogy mit tudsz.

A felvétel egészen máson múlik és eldől az első 20 másodpercben.

Főleg azon, hogy szimpatikus vagy-e az első pillanatban annak aki erről dönt. Hogy az az illető aki felvételiztet az megkívánja-e a személyed maga mellett.

Függetlenül attól, hogy np vagy férfi.

Ezért ne is akarj színészkedni!

Próbálj eredeti lenni és add minél inkább önmagad!

Ha lehet még hangoskodj is, hogy felfigyeljenek a különcségedre!

Ne félj elveszteni egy interjút, mert ha nem így teszel akkor sosem fogod jól érezni magad azon a munkahelyen.

A PR-eseknek és mindeki másnak is egy őszinte, eredeti valaki kell, aki képes kiállni az érdekeiért és önmagáért.

Ha csak egy alkaémazkodó kismacska leszel, aki csak dorombolni szokott, akkor nem fogsz ott úgysem sokáig dolgozni.

A vállalatoknál mindig a karaktereket keresik, mert csak azok valók vezetőnek is.


Egyszer egy nagyvállatnál volt alkalmam megimserni egy PR-es igazgató nőt. 2000 ember volt a keze alatt.

Nem az volt a nagy szám benne, hogy dorombolt, hiszen inkább morogni szokott, hanem az, ahogy bekopogott a cipőin azzal a kiemelten egyenes tarzásával a márványköves padlón!

Ha akarod megnézheted. György Editnek hívják ha jól emlékszem, és a JABIL Circuit PR igazgatója volt úgy 10 éve, Tiszaújvárosban.

Szóval tojjál csak mindenre és mindekire!

Csak az a fontos, hogy te vagy az EGY, akit elveszítenek ha nem akarnak neked jó fizetést adni!

2021. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó hozzáállás utolsó. Én is erre gondolok.


Felvettek hozzánk 20-30 év tapasztalattal rendelkező tényleg terhelhető 'nagymacskát', de olyan kis visszafogott hogy 0 emelést kapott több mint 2 éve. Pedig feladatot rengeteget.

2021. jún. 29. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!