Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kert és parképítő szakmájú...

Egy kert és parképítő szakmájú ember vagy egy Parképítő technikusival rendelkező ember aki most csöppen bele az életbe azoknak mennyi szokott lenni az órabére?

Figyelt kérdés

Akiknek van tapasztalat vagy hallottak valamit az mondja bátran

Én most fejeztem be és parképítőnek mentem volna de beraktak egy olyan csapatba ahol kertfenntartás van és 1200 Ft os órabért kapok ami azt jelenti, hogy akinek nincsen szakmája és velem dolgozik az 10000Ft ot kap naponta. en meg akinek szakmaja van meg technikusija az 9600 at.

Ez Magyarország? így kisemmizik az embereket?

az igaz hogy napi 20-30 ezreket keresnek a parképítők. mi úgy tanultuk a suliba hogy 2000-2500 Ft-os órabért kérhetünk



2021. jún. 29. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Abban sem vagyok biztos hogy ezzel a "szakmával" el lehet helyezkedni valahol.
2021. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!