Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki lefelé húzza az átlagfizet...

Aki lefelé húzza az átlagfizetést, az mit gondol, ez kinek a hibája legnagyobb mértékben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Az államé
Orbán Viktoré
A főnökömé
A szüleimé
A sajátom
Valaki másé
Senkié, direkt húzom lefelé
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Csak én nem értem a kérdést?
2021. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy soktényezős dolog.

Nem úgy van egy gazdasági egységben sem,hogy van egy fiók azt abból osztjuk a pénzt a népnek.

Aztán a nép meg azt hiszi,hogy valami fösvény majom sajnálja és azért nincs.

Nem lehet egyértelműen megállapítani,hogy egy személyben ki a felelős.

2021. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 nem az a kérdés, hogy egy személyben ki felelős érte, hanem, hogy szerinted (a sok közül) legnagyobb mértékben ki felelős érte.
2021. júl. 1. 16:05
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező, vagy aki érti, és ezért letolta az első választ, magyarázza már el nekem, mi a kérdés.

Alacsony a fizetésem, ezzel rontom az átlagot. És akkor most nekem azt kellene megfelelnem, hogy szerintem ki az oka annak, hogy keveset keresek?

2021. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

A válaszlehetőségek is elég furcsák, gyerekesek.

És mi az, hogy direkt húzom le? Kaphatnák nettó 3,4 milliót havonta, de inkább elmegyek minimálbérért dolgozni, hogy rontsam az átlagot?

2021. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek 1essel, meg lehet sértődni, de a kérdés nem túl értelmes.

Honnan tudja azt bárki, hogy mások miért keresnek kevesebbet az átlagnál? Lehet, hogy közalkalmazottak és akkor az állam/orbán hibája. Lehet, hogy azért keresnek keveset, mert egy kis cégnél dolgoznak egy olyan helyen, ahol nincs alternatíva, ezért ki vannak szolgáltatva a főnöküknek és akkor a főnök hibája.

Lehet, hogy a szüle nem támogatták, hogy továbbtanuljon, mert inkább szerezzen szakmát, a diploma nem jó semmire, ezért kevesebbet keres az átlagnál (természetesen a milliomos fodrászokon és kőműveseken kívül), akkor a szülei hibája.

Lehet, hogy az ő hibája, lehet, hogy másé, de a kérdés értelmetlen, mivel nem tudjuk a többszázezer áltagnál kevesebbet kereső miért keres kevesebbet.

2021. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 szerintem ertheto a kerdes, rad vonatkozik, ha te az atlag alatt keresel, akkor szerinted ez kinek a hibaja.

Nem ertem, hogy jon ide masok fizetese.

2021. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

„Senkié, direkt húzom lefelé”

7. Ezt hogyan illeszted be az érthetőségbe?

2021. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ha sajat akaratodbol pedagoguskent helyezkedtel el, vagy ilyesmi :)
2021. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a zagyvaság? Moderátor lehet érti, én nem. Meglátjuk.
2021. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!