Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Futárkodni tényleg jobb egy...

Futárkodni tényleg jobb egy elektromos robogó, mint egy benzines négyütemű japán robogó?

Figyelt kérdés
Havi 3000 km, benzines eszik havi 42 ezernyi benzint (100gas premium), megy 65-70-nel,havi szerviz 10 ezer. Motor értéke kb. 140ezer.

2021. júl. 2. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
50 cm3
2021. júl. 2. 22:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú távra tervezel, akkor jobb lehet vmi elektromos, mondjuk egy Niu. Ha csak pár hónapra, akkor talán benzinest vennék használtan.
2021. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb lenne ha a cég biztosítaná a munka eszközt.

Én csak olyan céghez mentem.

2021. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A netpincérrel nem alkalmazotti viszony lesz. Azaz ott munkaeszközt sem fog kapni, csak a táskát meg néhány ruhadarabot.
2021. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rudeboy94 válasza:
Nem tudom mennyi ido feltolteni meg mennyit tudsz vele menni, en anno volt hogy lenyomtam 160-200 km-t egy nap, nezd meg hogy kivitelezheto-e az a muszak amit akarsz csinalni elektromossal, ha igen akkor az, ha nem akkor benzines
2021. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!