Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Intimissimiben milyen eladókén...

Intimissimiben milyen eladóként a munka és a fizetés?

Figyelt kérdés
Unokatesóm ott dolgozik, én asszisztens vagyok egy marketinggel foglalkozó cégnél. Unokatesóm szerint váltanom kellene, mert diplomával is csak nettó 150 ezret keresek túlórával, míg ő unatkozva megkeresi a 250 ezret heti 40 órában, vásárlási utalványt is kap, és szuper a munka. Ezért szeretnék érdeklődni, hogy tényleg ennyi a kezdő fizetés általánosságban az Intimissimiben és ennyire "jó" munka lenne? Párszor voltam az üzletben és én is azt tapasztaltam, hogy 3 lány beszélgetett a pult mögött, de azt nehezen hiszem el, hogy ezért 250 ezer forintot fizetnének.

2021. júl. 7. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
az alapvető kérdés az hogy egyáltalán miért vagy hajlandó ennyi pénzért dolgozni. amúgy ha nem ég a pofád felsőfokú végzettséggel bugyogókat árulni, akkor el kell menni oda dolgozni. hisz röhögve-unatkozva 250 rugó, jó az
2021. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet de kérdés az, hogy elviseled irodai munka után, hogy az ilyen helyeken, főleg plázákban hétfőtől vasárnapig vannak a műszakok reggeltől estig.


Nekem ez a meglátásom, hogy azért ezt megkérdezném, lehet h így jön ki a a nagy fizu 🤔

2021. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elég intim!
2021. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy éve végeztem, covid időszakban, örültem, hogy lett állások, szóval ezért vagyok hajlandó dolgozni ennyi pénzért. Turizmust tanultam, úgyhogy az én szakmámban most elég nehéz elhelyezkedni. Igen, elgondolkoztam rajta komolyan, hogy keményen tanultam évekig, és bugyi eladóként jóval többet keresnék. Tudom, hogy hétvégén is kell menni ilyen helyeken, de hétvégén is gyakran bent vagyok az irodában. Az egyetlen dolog, ami visszatart, hogy ismerőseim szerint úgy bánnak az emberrel ott, mint a rabszolgával. Jelenlegi munkahelyemen nagyon jó hangulat van, viszont a fizetés nagyon kevés. És igen, szeretnék kicsit többet keresni, hogy tudjak spórolni lakásra, autóra, és szüleimnek is meghálálni, hogy segítettek, hogy egyetemre járhassak.
2021. júl. 8. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
vigyázz ez csak 1 lépsére van h pénzért add magad férfiaknak
2021. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Utána már ingyen lesz
2021. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy egy női fehérnemű eladó az pénzért adja magát a férfiaknak? Miért?

Feltettem egy kérdést, arra gondoltam, olyan fiatalok válaszolnak, akik dolgoztak már ilyen helyen, vagy legalább ruházati eladóként, tapasztalatok érdekelnek, akinek köze sincs hozzá, csak azért ír ide, hogy gondoszkodjon a másik emberrel? Remélem megéri, és legalább jobban érzitek magatokat tőle. 😌

2021. júl. 8. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy bruttó 250 ezerre gondolt? Az teljesen reális.
2021. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én intibe dolgoztam. Nem ajánlom. Lehet ez csak a mi üzletünkben (de nem hiszem mivel különböző lányokkal találkoztam különböző üzletekből akik ugyanezt állították.)

Nagyon sok dologban voltam korlátozva: pl az egyik főnököm megmondta hogy még nem mehetek ebédelni mert ez meg az. Számtalanszor volt hogy 4-5 órakkor tudtam csak ebédelni és nagyon éhes voltam. A vizemet csak úgy ihattam ha a raktárban van. Fél óra szünet van ami elég kevés. 9 óránál 1 óra szünet de eszméletlen fárasztó. Semmibe vesznek és ugy viszonyulnak hozzád mint egy szolga igazából és NEM , nem a vevők (őket imádtam) hanem a dolgozók. A betanulási idő nagyon nehéz főként mert legtöbb esetben a tréning nincs megoldva megfelelően. Igazából kiráz a hideg is ha mai napig bemegyek az üzletbe. Több mint egy évig dolgoztam, elég volt.

A fizetésről csak annyit hogy nem éri meg a sok szenvedést. Azóta nem tudom volt e bér emelés de nem jó.

Remélem tudtam segíteni aki esetleg ebben gondolkodik:)

2022. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!