Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkanélküli egyben...

Minden munkanélküli egyben életművész is?

Figyelt kérdés
Pl ha én nem dolgozom, mert van passzív jövedelmem, és anyám ad kaját, szállást meg minden, akkor mondhatom magam életművésznek? Van elég pénzem inni, cigizni, és csajozni is. Az egyetlen oka amiért nem dolgozom, mert kegyetlen lusta vagyok. Életművésznek számítok így?

2021. júl. 5. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ingyenélőnek, már bocs xd
2021. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ amúgy diák vagy e és mit takar passziv jövedelem. Ezt elfelejtettem(és miért kapod), 1es voltam.
2021. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem életművész, hanem fél-parazita.
2021. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha van passzív jövedelmed, akkor nem lehet rád semmi rosszat mondani. Ha beéred kevéssel, te dolgod.
2021. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól bánik a pénzzel, akkor igen. De ezt nem kéne pozitívumnak és követendő példának tekinteni. Keress olyan munkát, amiben örömödet leled.
2021. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

24 vagyok, nem vagyok diák. Nem végeztem el az egyetemet amit elkezdtem. Van nyugdíjam egyelőre. Nem írom le hogyan, és miért.

Nem tudom mit dolgozhatnék. Nem érdekel semmi sem igazából. Nem érné meg nekem 12 órázni, mert utálom.

Inkább csak élem az életem. Nem vagyok magamba gubózva, mindig eljárok haverokkal. Még jó hogy senkit nem izgat igazából élőben, hogy mit csinálok. Mindenkinek megmondom, hogy online dolgozok (mintha valami programozó lennék), aztán békén is hagynak vele. :DDD

Nem követendő példa, de engem nem érdekel. Ennél több pénzre úgy sincs szükségem. Nekem ez így tök jó. Anyám meg otthon mos, főz rám, meg minden. Ha úgy van kedvem, akkor máshoz megyek aludni, vagy egész éjjel tekergek, ha nincs kedvem hazamenni. Ez már csak ilyen. Ez az igazi élet, nem a robotolás és a kuporgatás. :D

Igazi életművész vagyok szerintem.

2021. júl. 5. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez mind szép és jó, addig, amíg édesanyád el nem hagy, és ezt értsd úgy, ahogy akarod. Azután már nem életművész leszel, hanem életképtelen.
2021. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6os akkor jól írtam elsőre is, ingyenélő xd
2021. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem él már a szülőd, majd odaveszel a másik szobába két albérlőt, és eltengődsz a lakbérből. Igényes úgysem vagy, nincs többre szükséged.
2021. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. :D Ezt simán csinálnám, de egyéb ötleteim is vannak. Volt pl hogy cuccokat árultam (nem drogok), vettem olcsón és eladtam drágábban. Életemben mondjuk dolgoztam összesen 4-5 hónapot. Végignyomtam egy nyarat diákmelóként, aztán voltam konyhán, de abba hamar beleuntam. :D Inkább tetszik nekem a 0-24 szabadidő és kötetlen életmód. Azt csinálok amit csak akarok. Ha majd több pénz kell, valamit biztos kitalálok megint, de nem egyből mennék dolgozni. :D
2021. júl. 5. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!