Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Miskolci Nestlé gyárban...

Won123 kérdése:

A Miskolci Nestlé gyárban csomagoló pozícióban mennyit lehet keresni 8 órás 3 műszakos munkarendben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek megtudni a kérdésre a választ ,sürgős lenne.

2021. júl. 8. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, megmondanád, mi a probléma azzal, hogy 180k nettót írtam? Valós tapasztalat alapján írtam ezt, 3 évet dolgozam a Nestlé gyárban... Rosszul esett, amit írtál
2021. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az egyik veszekedést produkál a másik meg csicskának hív ,mikor semmit sem tud rólam és azt írja amúgy fogalma sincs mennyit lehet keresni.. utána hirtelen eltűnik ez a válasza...és még neki áll feljebb (érdekes ) :) de amúgy mindenki írjon ,amit akar és háborodjon fel..(nekem kéne) máshol kéne kölni magatokat ...én csak egy egyszerű kérdést tettem fel és egy egyszerű választ kértem ,amit egy ember bírt teljesíteni...ennyi a lényeg:)
2021. júl. 10. 07:27
 13/16 A kérdező kommentje:
*kiélni
2021. júl. 10. 07:28
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Dehát ha egyszer csicska vagy? :) Fáj az igazság? Olyan nagy az egótok a nyolcáltalánosotokra, hogy néha rossz hallgatni.


Ismerősöm mesélte am, 170-180 nettó körül lehet keresni

2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

200 körüli alapbért fizetnek, erre rá megy a műszakpótlék.


Egy ismerős felvételizett hozzájuk,de az első napján nem jött a szerződéses járat érte :D


Köv héten ugyanaz, de akkor egy másik megállóban várta a busz.Így akkor sem jutott be dolgozni.


Ő ezek után inkább kihagyta a céget.

A miskolci üzemük elég lepukkant,nem gondolná az ember hogy a nagy Nestlé ilyen ótvar helyen működik.

2021. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

10/15



Azt tedd hozzá, h nem azért keres ennyit mert olyan qrva jó a fizetés a cégnél,hanem mert van 3-4 gyereke és esetleg rendszeresen jár túlórázni.


A cél pont az lenne h ezek nélkül is legyen egy jó fizetése az embernek.

Iskolai végzettségtől független.

2021. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!