Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugyan ez működőképes?

Ugyan ez működőképes?

Figyelt kérdés

Akkor vázolom részletesen a "tervemet".



Először is jelentkezek egy olyan munkahelyre, ahol tapasztalatot tudok szerezni, és nem kell D kategóriás jogosítvány. Teszek ide egy példát, mondjuk a Mindigbútornál fuvaros. Itt megszerzem a kellő tapasztalatot, és összegyűjtöm a pénzt Spreinterre. Ekkor a Sprinterrer mondjuk költöztetek országon belül, közben hírdetem magam... De tudom, hogy nem minden egyről a kettőre megy, és mindenhez idő, és türelem kell! Ha ez is megvan, akkor elkezdem a D kategóriát, és veszek egy Ford Transitot, ami 9 személyes, ha jóltudom, az már kisbusznak minősül, és "telekocsizással" szeretnék foglalkozni. Remélem röviden, és tömören, érthetően le tudtam írni:)



2021. júl. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Bemásoljam ugyanazt, amit az előző ugyanilyen kérdésedre írtam, vagy elég ha elmondom, hogy azóta semmi nem változott? Tudod mit? Bemásolom, mert látszólag elég lusta gyerek vagy.


Végeztél számításokat, hogy mennyi lenne egy jármű, biztosítás, szervizköltségek, gondolkodtál-e üzleti modellen, díjszabáson, utána néztél-e a leendő konkurencia által nyújtott szolgáltatásoknak, áraknak, annak, milyen gazdasági formátumban végeznéd az egészet, mibe kerül egy könyvelő, és még sorolhatnám.


Csináltál bármit, vagy csak arra vársz, hogy mi itt megoldjunk helyetted mindent?

2021. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy van "autó" kategória, de még "karrier" is.
2021. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!