Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 360000 Ft. nettó fizetés...

360000 Ft. nettó fizetés jónak mondható 2021-ben? Ki mennyit keres és mi a munkája? Nem turkálni akarok senki zsebében, csak kíváncsi vagyok mik az átlag bérek az országban.

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

360 nettó az szerintem jónak mondható, mondjuk attól is függ hogy az ország melyik részén és hogy milyen munka.


Én könyvelő szerűség vagyok egy cégnél, de egy kis városban ami szinte falu ezért nyilván kevesebbet keresek mintha pl Budapesten dolgoznék. 230 körül keresek nettó, de itt ebből teljesen jól meg lehet élni főleg hogy van saját hitelmentes házunk.

2021. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen. De azt olvastam, hogy itt sokan milliókat keresnek. Nyilván szerintük nem annyira az.
2021. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az atlagfizeteshez viszonyitunk es jonak tekintjuk, ami felette van, akkor jo.
2021. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Közepes. Ha Budapest, akkor elég kevés.
2021. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy nagyon jó fizetés. Volt 10 évvel ezelőtt.
2021. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Bruttó 550 ezer, azért erre nem mondanám hogy rossz lenne. Nyilván nem 20 éves munkatapasztalattal, de bőven jó.
2021. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Gépkezelő egy gyárban, havi nettó 430-600 ezer között van a fizetésem túlóráktól függően. Ebben a hónapban nettó 560 ezret utaltak. A következő is félmisi felett lesz.
2021. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van felvétel?

Szerintem nem rossz,az az számomra elég jó,mit kell csinálni?

Napi,havi szinten hány óra meló? Hétvégén kell dolgozni?


Nemrég Nemzetközi furgonos sofőr voltam,havi 260-280000 Ft volt a legtöbb amit kerestem,ehez jó üzemanyag fogyasztás is kellet.

14-16000 km mentem, minden második hétvége otthon volt,szökő évente egyszer hétfőn is otthon voltam.

Teljesen kiszámíthatatlan volt minden,hol éjjel dolgoztam aztán nappal ha volt időm aludtam majd fordítva,de volt olyan is amikor nem nagyon volt idő aludni sem,mert menni kellet a pénzéhest sunyi vállalkozó miatt.

Sunyi vállalkozó ilyen karácsonyi pénzekről kezdett el beszélni,hogy ha szeretnék akkor menni kell,mondtam is neki hogy ha így folytatja meg sem fogom élni.

Kint töltött hétvégére először semmi pénzt sem adott,végül nevetségesen kis összeget kaptam.

Volt hogy kézzel pakoltam le a raklapokról a cuccokat,5-20 kg dobozok voltak és nem kevés,ezt heti szinten el játszották velem,vagy autó és kamion gumik rakodása teljes ingyen mert álló kocsi ugye nem termel pénzt,tudom buta voltam.

Így meg úgy kellet spórolni,fizetős autópályák,alagutakat el kellet kerülni,még akkor is amikor sietnem kellet volna.

Olyan szerpentineken mentem amit maximum csak Discoverin látt az ember,szépnek szép volt csak sajnos fáradtan,éhesen, kimerülten élvezhetetlen volt.

Amikor ki számoltam végül mennyi az órabérem? Majdnem sírva fakadtam.

Több dolgot éltem meg ez alatt az időm alatt mint egész életem során. 😃


Nyilván biztosan lettek volna jobb cégek is, csak hát a távolság és a kezdő embereket sem szerették,mert hát ugye minden ember tapasztaltam születik.

Még hogy ez a munka nem stresszes,nem fárasztó na persze.

Kamionos akartam lenni,de ez az egész rá világított elég sok mindenre,nincs az a pénz amiért én mégegyszer hajléktalankodni fogok.

2021. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A bruttóm 380 ezer. Tehát nekem baromira jó fizetés a Tied. :)

Mondjuk ezért a pénzért napi 8 órát dolgozom, heti 5 napban.

2021. júl. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Gépkezelő nettó 560 ezer? Azt hogy? :D
2021. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!