Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 190 ezer forint kezdő...

Nettó 190 ezer forint kezdő ügyvédjelölti fizetésről mit gondoltok? Mindez Budapesten

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Nagyon rossz
Rossz
Elfogadható/ reális
Nagyon jó
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Örülj, hogy egyáltalán kapsz ügyvédjelöltként fizetést!
2021. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát nézd, nézőpont kérdése. Én orvos vagyok, szintén kb. ennyi kezdő fizuval indultam rezidensként öt éve. Én ezeket az összegeket ilyen nem büfé-ruhatár diplomák esetén megalázónak gondolom. Az más kérdés, hogy pár év alatt ez jelentősen tud javulni (most millió felett keresek) de a nagy helyzet az, hogy ma Magyarországon nem éri meg tanulni. El kell menni burkolónak, vagy vízszerelőnek és hülyére keresheti magát az ember, a komoly egyetemi képzésekhez képest minimális tudással.
2021. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

2-es

Burkoló vizszerelő feketén kap 300 ezret,míg te orvoskent milliokat kapsz havonta alkalmazottként azért a kettő más

2021. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sofőröm 1 év után kap nettó 200.000-et, az alatt már nem találok megbízhatót, aki másnap is bejön dolgozni.
2021. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Hármas, ha feketén kap 300 ezret akkor valamit rohadtul sz.rul csinál. Saját vállalkozásban kell dolgozni pl. KATA-s adózással egyéni vállalkozóként, egyébként háziorvosként én is vállalkozó vagyok.
2021. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Interjuztattam sokat kezdő jogaszokat, ha nagyon jól megy az angol, akkor kevés, amúgy kb átlag.
2021. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de valahol el kell kezdeni. Szerintem elfogadható. Később lesz majd több is.
2021. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
menjen el a közszférába kormányhivatalnoknak nettó 160 ért. Ahhoz képest egész jó.
2021. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!