Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek gyerekszínész?

Hogyan legyek gyerekszínész?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Komárom-Esztergom megyében lakom,Tatabányához közel.Nagyon szeretnék gyerekszínész lenni.Jártam dráma szakkörre,aranyminősítést is kaptam drámafesztiválon,de az új sulimban nincs ilyen lehetőség,csak bábozás.Folyamatosan nézek casting oldalakat,voltam is már,de nem vettek be.A szüleim nincsenek oda az ötletért,de valahogy meg lehet győzni őket.Jól beszélek angolul,ezért aaz átközvetítéses projektekben is benne lennék.Nektek mi a véleményetek?Hogyan érhetném el az álmomat?

2021. júl. 12. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Regisztrálj sok casting irodába.Statisztákat folyton keresnek..az sem rossz első lépcsőként.
2021. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%
Húzz bele, már csak 2 éved van rá!
2021. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!