Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy rendszergazda képzés...

Egy rendszergazda képzés elvégzése után van lehetőségem munkára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy Pesten induló, 3 hónapos rendszergazda képzés után (tanúsłtványt ad) van bármi munkára lehetőség azzal? Köszönöm szépen előre is a segítséget, legyen az bármilyen is!

2021. júl. 14. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet altalanos iskolai rendszergazda pl.
2021. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Felejtős
2021. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 honap alatt, ha nullarol indulsz, kb. junior ops lehetsz valami multinal tobb muszakban, vagy elmehetsz valami suliba, allami intezmenybe rendszergazda-segednek.
2021. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ér.
2021. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm, sejtettem sajnos hogy kb semmit nem er :D csak nem ertem minek inditanak akkor ilyesmiket. Mindegy, koszonom azert!:)
2021. júl. 14. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
És nincs ennél valami komolyabb? Engem is érdekelne, ami már elég egy helpdeskhez egy multinál mondjuk? Vagy ahhoz bsc (mérnök infó) kell már?
2021. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek inditanak? Penzert. Ha nem te fizeted, akkor az allam tamogatja. Es mivel csak az oktatas meglete a lenyeg, nem a valodi tudas atadasa, annyit inditanak amennyit csak lehet meg amennyire penzt tudnak szerezni.
2021. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap? Szerintem nem sokat ér, akkor érhet valamit, ha ilyen szuperintenzív, napi 8-10 óra H-P. Ígérnek valami elhelyezkedési lehetőséget? "Programozó" tanfolyamokon szoktak ilyesmit ígérgetni.


Ha tanúsítványt akarsz, nem pedig szakképesítést(OKJ megszűnt, szakmajegyzék van helyette, 2 éves minden képzés) szerintem többet érsz egy gyártói minősítéssel.

Microsoft - MCSA, MCSE és/vagy

CISCO - CCNA, CCNP

Van még egy pár, nem fogom felsorolni, ez a kettő a legkeresettebb többnyire.

2021. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakmai tanfolyam ami kb. 1 szoftver vagy megoldas alapkepzeset takarja, feltetelezve az informatikai alapok megletet, na az kb. 1 het. Alapszinten el lehet utana kattintgatni a windowsban, vagy feltelepiteni egy linuxot, esetleg nem eltevedni a VMware kliensben, de nem lesz se kulonosebben szerteagazo, sem mely a szakmai ismeret, amit igy szerzel - alapnak nyilvan pont jo.


Ha viszont abszolut nullarol kell inditani, akkor a 3 honap az nagyon gyorstalpalo, csak feluletes 'tudast' fog adni amivel eleg alacsony szintu melokat lehet vegezni. Nem mondom h. nincs ennek piaca, de nem fognak erte milliokat fizetni.

2021. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!