Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A vagyonőrségben van egyáltalá...

A vagyonőrségben van egyáltalán igazi főnökség?

Figyelt kérdés
Úgyértem a kérdésem, hogy RENDES főnökség, nem váltásvezető vagy csoportvezető, területfelelős, mert ugye gondolom a vezető és a főnök között van különbség ez nyílván valló. Igazából saját kérdésemre nemmel válaszolnék, mert hát a munkámat én csinálom és én is felelek érte, szóval szerintem magam főnöke vagyok senkise mondhatja meg mitcsináljak persze csak addig amíg betartom a nagykönyvben levő szabályokat!

2021. júl. 16. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozó vagy? KATÁsan csinálod? Akkor te vagy a főnök

Ha meg egy vagyonőr cégnek dolgozol akkor ott van főnök. Munkáltatói jogkorgyakorlónak hívják és illene tudnod ki ő, mert ő írja alá a fizetési papírodat, a szabadságos papírodat, stb.

2021. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%

Húha...öreg...te nem sokáig dolgoznál nekem, mert alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.


Őr - csoportvezető - szolgálatvezető - területi vezető ...


Na ez a sorrend. Ha te egy sima őr vagy, akkor a csoportvezető a főnököd. Az Istened. Ha nem tetszik, mehetsz haza!

2021. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ja... nem nagyon tetszik a meghamisított fizetési papír, meg a kutya ugatást.
2021. júl. 17. 03:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a feladatköre.Te az őrutasítasod szerint jarsz el.Abban megvannak a területspecifikus feladataid.A felettesednek az a dolga hogy ezeket ellenőrizze.Illetve ha hianyossagok vannak,akkor szóban felhívja ra a figyelmedet.Az ő felettese,azaz a területi vezető pedig magaert a terület vagyonvedelmi reszéert felelős.Azaz a területen működő őrzessel kapcsolatos összes feladatot koordinalja,embereket interjúztat, vesz fel,problemákat kezel,biztosít eszkőzöket ha kell ,kapcsolatot tart a megrendelővel.


Nem kell ezt úgy felfogni mint hatalmi presztízskérdést"hanem emberi módon kell kommunikálni mindenkivel.Legyen az főnök vagy beosztott.

Az úgymond nagyfőnök meg a területi vezetők munkajaért felelős.

A tulajdonos meg az ,akit soha nem látsz,és jóesellyel valami tengerparton lóbálja a lábát a sós vízbe.

2021. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!